Mercedes-Benz

Zimní kompletní kola

Zima plně pod kontrolou

Připraveno na led a sníh

S příchodem podzimu je čas připravit na chladné obdobíroku také Vaše vozidlo Mercedes. Ideálně pomocí zimníchpneumatik a kompletních kol od Mercedes-Benz, jejichžtechnologie a design jsou optimálně sladěny s Vašímvozidlem. Díky speciálním směsím pryže a systému lamelzajišťují zimní pneumatiky při nízkých teplotách, na sněhua ledu v porovnání s letními lepší přilnavost k vozovce akratší brzdné dráhy.

V chladnějších měsících mají zimní pneumatiky před letními jednoznačnou výhodu, neboť dosahují lepší přilnavosti k povrchu vozovky a při nízkých teplotách zůstávají měkčí a elastičtější. Letní pneumatiky naopak svou přilnavost za zimních teplot výrazně ztrácejí.

Technologie na špičkové úrovni

U originálních zimních kompletních kol Mercedes-Benz simůžete být jisti vyhlášenou kvalitou Mercedes-Benz v atraktivnímdesignu. Díky velmi vysoké rozměrové přesnosti přivýrobě se můžete těšit na perfektní běh kola a vysoký jízdníkomfort. Testované kombinace kola a pneumatiky jsou šiténa míru danému vozidlu a jeho bezpečnostním systémům.

Stáhněte si katalog s více konkrétními nabídkami

Objednávejte na:

sklad-kv@suw.cz ( pro Karlovy Vary )
sklad-ul@suw.cz ( pro Ústí nad Labem )