Mercedes-Benz

Novou dodávku Mercedes-Benz za starou s Extra bonusem 

16.02.2017

Získejte k nové dodávce záruku na 4 roky a ISP k tomu
Starou dodávku odkoupíme a novou získáte s extra bonusem.
Získejte prodlouženou záruku na čtyři roky a paket ISP* zcela zdarma (Akce Trade-In)
Vaše dodávka už dosluhuje a vy nemáte ani čas, ani chuť hledat bazar, kde ji nejvýhodněji prodáte? Přivezte své staré dodávkové vozidlo jakékoli značky a využijte výhodných prodejních podmínek přímo u svého prodejce a opravce Mercedes-Benz | S. & W. Automobily, kde zároveň kupte nové dodávkové vozidlo značky Mercedes-Benz a získejte prodlouženou záruku na čtyři roky a paket ISP* zcela zdarma.
Kompletní informace o akci Trade-In získáte u svého dealera Mercedes-Benz:
S. & W. Automobily s.r.o.,
- Jenišov u Karl. Varů, Daimlerova 202, tel.: 353 447 800
- Ústí nad Labem, Přístavní 823/35, tel.: 475 669 128,
suw@suw.cz
*ISP – Integrovaný Servisní Paket je poskytnutí výrobcem předepsaných servisních prohlídek včetně práce servisu, dílů a provozních kapalin po dobu: pro vozy Citan a Vito 6 let nebo do najetí 125 000 km, pro vozy Sprinter 6 let nebo do najetí 200 000 km, pro třídu V 6 let nebo do najetí 125 000 km.
Prodloužená záruka na třetí a čtvrtý rok a paket ISP se v rámci akce Trade-In vztahuje pouze na koupi nových vozů Sprinter, Vito, Citan nebo třídy V.
Vyobrazení vozu je ilustrativní.
Výrobce si vyhrazuje právo na chyby a opomenutí, změny cen, technických parametrů a výbavy bez předchozího upozornění. Více informací o aktuální nabídce Vám poskytne prodejce Mercedes-Benz.
Rozhodnutí o výkupu starého (ojetého) vozidla je plně v kompetenci každého dealera a může být tímto dealerem odmítnuto. V tomto případě nemůže zákazník akci Trade-In využít.
Tato akce bude platná do 30.6.2017 nebo vyprodání zásob.