Mercedes-Benz

Vito Tourer

Stejně rozmanitý jako Vaše cesty.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Otevírá nové obzory – ve všední dny i ve volném čase.

Ve všední den usnadní vaši práci, ve volném čase otevře nové horizonty. Jeho variabilní vnitřní prostor nabízí řadu variant uspořádání sedadel a poskytne místo až pro devět osob včetně řidiče, což znamená dostatek místa pro rodinu, přátele, domácí zvířata, nebo zavazadla či sportovní vybavení.

Pro svůj účel využítí si zvolíte přesně takové Vito, jaké bude vyhovovat. Ať už s pohonem zadních nebo všech kol, či jednu z výbavových linií BASE, PRO nebo SELECT.

Díky širokému výběru výbavy a inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete ještě pohodlněji a bezpečněji. Model Vito Line SPORT s příplatkovou výbavou ve sportovním vzhledu, chromovaným krytem chladiče a až devatenáctipalcovými koly z lehkých slitin propůjčuje modelu Vito Tourer individuální a dynamický vzhled.

Úspornost ve své nejkrásnější podobě.

Model Vito Tourer je úsporný a spolehlivý člen rodiny. To poznáte již při jeho pořízení díky atraktivnímu poměru ceny a výkonu. S výhodnými spotřebními hodnotami 4 dieselových motorizací budete cestovat ještě úsporněji. Spolehlivost a dlouhá životnost typické pro Mercedes-Benz jsou rovněž příkladné. Starají se o to, aby bylo Vaše Vito Tourer k dispozici vždy, když ho potřebujete. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km.

Tři modely pro nesčetné možnosti.

Vito Tourer je k dispozici jako Vito Tourer BASE, PRO a SELECT s flexibilní nabídkou míst k sezení – v závislosti na tom, kolik rodinných členů a přátel nebo jak velké sportovní náčiní a jaké množství zavazadel s sebou berete.

Konfiguraci sedadel lze individuálně upravit podle různých variant. V extra dlouhé verzi vozidla Vito Tourer je při konfiguraci sedadel 2-2-3 ve 3 řadách sedadel místo až pro 7 osob plus řidiče a spolujezdce. Při velikosti svého vnitřního prostoru nepřesahuje výška vozidla Vito Tourer 1 890 mm 1a proto bez problémů zajede do většiny garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a myček.

Kompaktní

Vito Tourer v kompaktní verzi s dvojmístným lavicovým sedadlem v 1. řadě, s trojmístným lavicovým sedadlem v 2. řadě se sklopným vnějším sedadlem

Dlouhé

Vito Tourer v dlouhé verzi s lavicovým sedadlem spolujezdce a v prostoru pro cestující s trojmístným lavicovým sedadlem v 1. řadě se sklopným vnějším sedadlem, trojmístným lavicovým sedadlem ve 2. řadě se sklopným vnějším sedadlem

Extra dlouhé

Vito Tourer v extra dlouhé verzi s vybavením sedadly v prostoru pro cestující dvoumístným lavicovým sedadlem v 1. řadě, dvoumístným lavicovým sedadlem ve 2. řadě, trojmístným lavicovým sedadlem ve 3. řadě

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?