Mercedes-Benz

Vito skříňová dodávka

Krok dál ve vašem podnikání.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Plocha nákladového prostoru 3,97m²

Délka nákladového prostoru 2.586mm
Max. užitečný náklad 1.346kg
Objem nákladového prostoru 5,5 m³

Profesionální přeprava nákladů s hvězdou.

Skříňová dodávka Vito Vás dokáže podpořit v každém směru: Pojme náklad o objemu až 6,6 m³. Pohony s nízkou spotřebou přispívají každým ujetým kilometrem trvale k Vašemu hospodářskému úspěchu. Bezpečnostní výbava s technicky vyspělými asistenčními systémy je na vzorové úrovni, jak lze od značky Mercedes-Benz očekávat. Rovněž na aktuální úrovni jsou 3 příplatkové audiosystémy a řešení konektivity služby Mercedes me connect, kterými přivedete digitální svět do vašeho Vita.

Pomůže vám s mnoha vašimi povinnostmi.

Ve skříňové dodávce Vito je dostatek místa pro vše, co je potřeba vzít s sebou. S délkou nákladového prostoru až 3 m pojme jako vozidlo s hmotnostní 3 200 kg velký objem nákladu.

Ale nejen to: Se třemi délkami vozidla, dvěma rozvory, flexibilním zabezpečovacím systémem a praktickými dělicími příčkami Vám nabízí rozmanité individualizace a specializace pro Vaše profesionální přepravní řešení.

Dalším pozitivem jsou velké dveřní otvory a nízká nakládací hrana, které Vám usnadní nakládání těžkých břemen – pro ještě větší komfort, efektivitu a bezpečnost při nakládání a vykládání.

Dobrá zábava, maximální informovanost.

Moderní informační a komunikační systémy s četnými rozhraními zajišťují za příplatek nejlepší připojení a dobrou zábavu. Ovládání volitelných multimediálních systémů Audio 30 a Audio 40 přes dotykovou obrazovku je intuitivní a pohodlné.

  • Audio 40 – s intuitivně ovládanou dotykovou obrazovkou.
  • Audio 10 – s rozhraním Bluetooth® a přípojkou USB-C.
  • Audio 30 – snadné ovládání přes dotykovou obrazovku.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?