Mercedes-Benz

Vito Mixto

Váš multitalent pro náročné úkoly.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Plocha nákladového prostoru 1,86 m²

Délka nákladového prostoru 2.433 mm
Max. užitečný náklad 1.310kg
Objem nákladového prostoru 3,1 m³ 3,1 m³

Přepravuje osoby a náklady.

Vito Mixto je univerzálním vozem s hvězdou: Přepraví až 6 dalších osob a disponuje nákladním objemem až 4,1 m³. Pohony s nízkou spotřebou přispívají každým ujetým kilometrem trvale k Vašemu hospodářskému úspěchu. Bezpečnostní výbava s technicky vyspělými asistenčními systémy je na vzorové úrovni, jak lze od značky Mercedes-Benz očekávat. Rovněž na aktuální úrovni jsou 3 příplatkové audiosystémy a řešení konektivity služby Mercedes me connect, kterými přivedete digitální svět do vašeho Vita.

Vito Mixto pracuje podle motta „jeden pro všechno“ a vyniká jako Tourer i jako skříňová dodávka. Ten, kdo chce současně přepravovat osoby i náklad, najde v modelu Vito Mixto hospodárného, všestranného a spolehlivého profesionála.

S příplatkovým lavicovým sedadlem pro spolujezdce a třímístným lavicovým sedadlem v prostoru pro cestující přepraví až šest osob. Boční okna přivádějí do prostoru pro cestující světlo a větrací otvor v prostoru nohou se postará o příjemné klima, díky kterému mohou s maximálním pohodlím cestovat i osoby ve druhé řadě.

Za lavicovým sedadlem zůstává ještě dostatek prostoru pro materiál a výbavu, který lze výborně využít díky vysokému užitečnému zatížení. Podle délky vozidla měří ložná plocha až 2,63 m² a představuje objem ložného prostoru až 4,1 m³. Příplatková dělicí příčka u C sloupku s oknem chrání prostor pro cestující před nečistotami a prachem z ložného prostoru a nabízí dodatečnou ochranu před nákladem.

Dosáhněte svého cíle. S příkladnou bezpečností.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů ve voze Vito Mixto mohou mít prospěch všichni: Vy, Vaši spolujezdci i ostatní účastníci silničního provozu. Do standardní bezpečnostní výbavy patří například asistent při poryvech bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST. Kromě airbagu pro řidiče ve standardní výbavě je za příplatek dostupný airbag pro spolujezdce 1, a také hrudní a pánevní boční airbagy a okenní airbagy vpředu. Na přání Vás podpoří aktivní brzdový asistent a aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, jakož i asistent jízdy v pruzích a asistent sledování mrtvého úhlu 2 s funkcí Rear Cross Traffic Alert.

  • Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC
  • Asistent jízdy v pruzích
  • Asistent sledování mrtvého úhlu s funkcí Rear Cross Traffic Alert
  • Aktivní brzdový asistent
  • Asistent při poryvech bočního větru

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?