Mercedes-Benz

eVito Tourer

Účinný elektrický pohon v kombinaci s osvědčenými přednostmi vozidla.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

361 km jízdy bez emisí

Tady vás bude práce bavit.

Pojďme k příjemné stránce vaší práce: eVito ve vás se svým prostorným vnitřním prostorem vozidla vyvolá ideální pracovní náladu. Na robustních a komfortních sedadlech zvládnete i delší cesty maximálně uvolněně. Za chladného počasí oceníte vyhřívání sedadla řidiče ve standardní výbavě. Pokud vpředu potřebujete místo pro dva spolujezdce, můžete si za příplatek objednat lavicové sedadlo pro spolujezdce. Audiosystémy dostupné za příplatek se vám na cestách starají o to nejlepší připojení a dobrou zábavu a díky navigačnímu systému Audio 40 také o to, abyste do cíle přijeli rychleji.

S dojezdem až 360 km s ním můžete směle jezdit i mimo město. Využitelná kapacita akumulátoru činí dle výběru 60 kWh nebo 90 kWh a u rychlonabíjecí stanice s příplatkovým nabíjecím výkonem až 80 kW (vysokonapěťový akumulátor s 60 kWh) nebo 110 kW (vysokonapěťový akumulátor s 90 kWh) ho lze z 10 na 80 % nabít za cca 45 minut.  Velkorysý vnitřní prostor s až 8 místy plus řidič není v důsledku elektrického pohonu nikterak omezen.

Kompetentní podpora pro uvolněnou jízdu.

Nabídka asistenčních systémů pro eVito Tourer PRO je v segmentu středně velkých dodávek příkladná. Během jízdy, v náročných situacích a při parkování a manévrování jsou řidiči k dispozici vyspělé asistenční systémy, které mu usnadňují činnost a díky nimž je jízda bezpečnější.

  • Elektromotor 150 kW (204 PS) / akumulátor 60 a 90 kWh (využitelných)
  • Vysokonapěťový akumulátor (90 kWh)
  • Wallbox Mercedes-Benz Home
  • Flexibilní systém nabíjení

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?