Mercedes-Benz

eVito skříňová dodávka

Efektivní elektrický pohon - nyní s výrazně vyšším dojezdem.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Dojezd až 312 km

Skříňová dodávka eVito je stejně funkční, bezpečná a komfortní, jak jste zvyklí u vozidla Mercedes-Benz Vito. Vysoce účinný elektromotor má výkon maximálně 85 kW (116 koní) a točivý moment až 360 Nm.

Její objem ložného prostoru má váhu: skříňová dodávka eVito.

Skříňová dodávka eVito toho bez obtíží pobere hodně. Je profesionál, pokud jde o náročné úkoly, a je jako stvořený pro reprezentování podniku. Její specialitou je přeprava nákladu. Při velkém vnitřním prostoru si udržuje výšku pod 2 metry, a proto s ní bez problémů zajedete do většiny garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a myček.

Tady vás bude práce bavit.

Pojďme k příjemné stránce vaší práce: eVito ve vás se svým prostorným vnitřním prostorem vozidla vyvolá ideální pracovní náladu. Na robustních a komfortních sedadlech zvládnete i delší cesty maximálně uvolněně. Za chladného počasí oceníte vyhřívání sedadla řidiče ve standardní výbavě. Pokud vpředu potřebujete místo pro dva spolujezdce, můžete si za příplatek objednat lavicové sedadlo pro spolujezdce. Audiosystémy dostupné za příplatek se vám na cestách starají o to nejlepší připojení a dobrou zábavu a díky navigačnímu systému Audio 40 také o to, abyste do cíle přijeli rychleji.

Flexibilní nabíjení na různých nabíjecích stanicích.

Díky sériově dodávanému systému Combined Charging System (CCS) budete se skříňovou dodávkou eVito na nabíjecích stanicích a wallboxech velmi flexibilní. Nabíjí standardně s výkonem až 11 kW a střídavým proudem (AC) z 0 na 100 % za méně než 6,5 hodiny, stejně jako s výkonem až 50 kW a stejnosměrným proudem (DC) z 10 na 80 % za cca 50 minut. S příplatkovým nabíjecím výkonem se stejnosměrným proudem až 80 kW lze vysokonapěťový akumulátor nabít u rychlonabíjecí stanice se stejnosměrným proudem z 10 na 80 % za cca 35 minut . Pro nabíjení se nabíjecí kabel jednoduše zastrčí do zásuvky vozidla CCS (Combo 2) vlevo v předním nárazníku. Jestliže není k dispozici wallbox nebo nabíjecí stanice, lze akumulátory ve výjimečných případech nabít také přes běžnou domácí síť. S flexibilním nabíjecím systémem budete nejlépe připraveni na nejrůznější způsoby nabíjení: tento flexibilní nabíjecí systém nabízí univerzální řešení nabíjení v jednom příručním setu. 

  • Elektromotor 85 kW / akumulátor 60 kWh (využitelných)
  • Vysokonapěťový akumulátor (60 kWh)
  • Wallbox Mercedes-Benz Home
  • Flexibilní systém nabíjení

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?