Mercedes-Benz

Třída V

Neustále v pohybu.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Špičková motorizace o výkonu až 176 kW (239 k)
Výška vozidla cca 1,91 m

Fascinující vzhled.

Třída V budí nadšení svým moderním designem a mimořádně kvalitním vzhledem – v interiéru i v exteriéru. Charakteristické tvary a vysoce kvalitní materiály, atraktivní koncepce ovládání a indikování z ní činí vytoužené osobní vozidlo.

Prostor pro požitkáře.

Velkoryse ztvárněný vnitřní prostor vozidla je v otázkách ergonomie, hodnotného vzhledu a příjemných hmatových vlastností příkladný v segmentu velkoprostorových sedanů. Design a výběr materiálů splňují vysoké nároky. To je mimo jiné patrné na novém displeji mediálního systému MBUX s kvalitním skleněným povrchem, dotykovým ovládáním a inteligentním hlasovým ovládáním, na přístrojové desce dodávané na přání ve vzhledu kůže s ozdobným prošíváním i na atraktivním vzhledu ventilačních otvorů nebo na velkoryse dimenzovaném ozdobném prvku s moderním vzhledem.


Interiér můžete zařídit exkluzívněji a sportovněji například pomocí výbavy AMG Line a paketu Design Interiér nebo se rozhodnete pro výbavovou řadu třídy V EXCLUSIVE nebo třídy V AVANTGARDE.

Komfortní výbavy

Vše, po čem Vaše srdce touží.

Cestování na úrovni. S příplatkovými výbavami pro vyšší komfort, bezpečnost a variabilitu lze třídu V zdokonalit podle Vašich individuálních potřeb a preferencí.

Variabilita

Libovolný výběr místa.

Šestimístný, sedmimístný nebo osmimístný vůz – třída V je mimořádně variabilní.

Vozy třídy V rostou se svými úkoly: v obou jejich zadních sedadlových řadách lze kombinovat jednotlivá sedadla, stejně jako dvoumístná a trojmístná lavicová sedadla v nejrůznějších variantách. Ve standardní výbavě jsou v zadní části vozidla umístěna 4 komfortní jednotlivá sedadla. Za příplatek lze již v kompaktní délce vozidla namontovat dvě trojmístná lavicová sedadla, čímž se třída V stává osmimístným vozem. Pokud postačuje 7 míst, lze 1. zadní sedadlovou řadu vybavit buď jedním dvoumístným lavicovým sedadlem, nebo 2 jednotlivými sedadly. Praktické detaily, jako systém sedadlových lišt, na kterém lze lavice a sedadla posouvat podélně, nebo umístění sedadel proti sobě, splňují náročné individuální nároky na komfort.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?