Mercedes-Benz

EQV

Nic po sobě nezanechává. Kromě skvělého dojmu.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Dojezd až 357 km
Doba nabíjení (DC) cca 45 minut
Kapacita akumulátoru (využitelná) 90 kWh

Moderní EQ design.

Již na první pohled je jasné, že EQV výtečně ovládá řeč designu Mercedes-Benz. Speciálně pro řadu EQ vytvořené designové prvky – například kryt chladiče Black-Panel – propůjčují modelu EQV jeho působivý a progresivní charakter. Na přání lze design dále individualizovat: například pomocí paketu výbavy AVANTGARDE Line, designového paketu EQV exteriér a atraktivních kol z lehké slitiny.

EDICE 2023. 

Každá jízda je čistým potěšením.

Atraktivní prvek: EDICE 2023 pro EQV. Přitažlivým prvkem je lakování v sodalitové modré metalické, které v kombinaci se sadou výbavy AVANTGARDE Line a sadou EQV Design Exterieur propůjčuje exteriéru velice osobitý charakter.Kompletní sada, která rozbuší srdce vyznavačů Mercedesu EQ.

Hlavní body:

  • Metalický lak v odstínu modrá sodalitová
  • Linie AVANTGARDE
  • EQV design paket exteriér
  • AIRMATIC
  • Černá a leštěná 18“ kola z lehké slitiny

Útulný prostor.

Moderní interiér se zcela vlastní estetikou EQ je co do ergonomie a hodnotného vzhledu vzorem všech velkoprostorových vozů. To je mimo jiné patrné na multimediálním systému MBUX (Mercedes-Benz User Experience) s kvalitním skleněným povrchem, na atraktivním designu ventilačních otvorů nebo na velkoryse dimenzovaném ozdobném prvku. Ještě exkluzivnější a sportovnější vzhled můžete svému vozu EQV dodat pomocí příplatkového výbavového paketu AVANTGARDE Line a na přání dostupného designového paketu EQV interiér. V takovém případě je interiér dále zkrášlen ozdobným prvkem specifickým pro EQ, akcenty v barvě zlatá rosé a speciálním čalouněním.

Electric Intelligence.

EQV řady Mercedes EQ není jen synonymem pro lokálně bezemisní radost z jízdy a pro průkopnický design – zážitek z jízdy na čistě elektrický pohon umocňují inteligentní systémy. Electric Intelligence poskytuje podporu při plánování trasy, u nastavení vozidla, nabíjecích procesů apod. Pro pohodlné a časově efektivní plánování trasy používá EQV například aktuální stav nabití baterie, údaje o počasí a dostupnost nabíjecích stanic na trase.

Komfortní výbavy

Velice působivý. S ohledem na trvalou udržitelnost.

Sada komfortních sedadel

Se sadou komfortních sedadel je cestování ještě pohodlnější, zejména na delších cestách: Sedadlo řidiče i spolujezdce je vybaveno nastavením hloubky sedáku a bederní opěrkou se 4 nastavitelnými parametry a díky vysoké kvalitě ergonomického řešení tak splňují kritéria sdružení Aktion Gesunder Rücken (AGR) e. V.

Panoramatické posuvné střešní okno

Vysoce kvalitní panoramatické posuvné střešní okno propouští díky velké prosklené ploše do vnitřního prostoru vozidla hodně světla a vzduchu a zajišťuje vozidlu světlé a přátelské prostředí, kde se budete dobře cítit. Posuvné střešní okno v přední části lze otevřít elektricky a tím je umožněno přídavné větrání.

Surround soundsystém Burmester®

Surround soundsystém Burmester® vnáší s perfektně vyladěným systémem zesilovačů a reproduktorů do vozidla fascinující prostorový zvuk. 15 reproduktorů a jedna basreflexová ozvučnice podávají výkon 640 W. Díky vícekanálové technologii prostorového zvuku je na každém sedadle k dispozici vynikající zvuk.

Sada stolek

Sada se stolkem obsahuje mnoho funkčních speciálních prvků, které zpříjemňují pobyt v zadní části vozidla. Na sklopném a posuvném stolku lze posvačit, pracovat nebo hrát hry. Držák nápojů v bočních stěnách nabízí bezpečné držení nápojů. Také další praktické možnosti uložení v sítích na opěradlech sedadel řidiče a spolujezdce a také na jednotlivých sedadlech v zadní části proměňují interiér v ještě funkčnější. A do 12V zásuvek lze připojit a nabíjet mobilní přístroje.

Sada spánek

Se sadou lůžek se jedním pohybem ruky promění třímístné lavicové sedadlo ve 2. řadě zadních sedadel v komfortní lůžko – například při neplánovaných časových prodlevách nebo noclehu. Spolu s prodloužením lůžka tak vzniká souvislá plocha lůžka o rozměrech cca 1,93 m x 1,35 m. Tónované sklo chrání odpočívající osoby před zvědavými pohledy.

Středová konzola s integrovanou chladicí přihrádkou

Středová konzola s integrovanou chladicí přihrádkou podtrhuje luxusní prostředí připomínající osobní vozidlo. Pro řidiče a spolujezdce jsou k dispozici dva temperovatelné držáky nápojů. Vpředu se navíc o komfort postará čalouněná loketní opěrka. Pod ní se nachází multimediální box s dvěma USB přípojkami a jedním slotem pro SD kartu, velká odkládací přihrádka a též chladicí přihrádka s objemem 3,2 l, která pojme dvě půllitrové láhve. V zadní části vozidla je k dispozici zásuvka 230 V a 12 V a odkládací přihrádka s ambientním osvětlením.

Ambientní osvětlení kokpitu

Ambientní osvětlení v kokpitu přivítá řidiče a spolujezdce příjemně nepřímým světlem. Podle požadované světelné pohody vytváří 3 barevné odstíny „neutral“, „solar“ a „polar“ stylovou, pohodlnou atmosféru. Navíc je k dispozici 5 stupňů k přizpůsobení jasu. Decentní osvětlení usnadňuje očím za tmy adaptaci na přechod mezi pohledem na interiér a pohledem na vozovku, neboť jsou omezeny rozdíly jasu.

AIRMATIC

Ať už na dálnici nebo na rozježděné polní cestě: Se vzduchovým odpružením AIRMATIC[1] si můžete vychutnat mimořádně pohodlnou a bezpečnou jízdu, lepší způsobilost k jízdě v terénu a sportovnější charakter vozidla i při vyšších rychlostech.
Individuálně volitelné jízdní programy, lepší manévrovatelnost a nižší spotřeba paliva při vyšších rychlostech i konstantní úroveň vozidla při nakládání a vykládání[2] nebo v provozu s přívěsem představují další výhody, které Vám přináší vzduchové odpružení AIRMATIC

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?