Mercedes-Benz

Sprinter skříňová dodávka

Naprosto přesvědčivá.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Plocha nákladového prostoru 17 m³

Efektivní a spolehlivý.

Díky jeho všestrannosti si vyberete přesně takový Sprinter, který odpovídá vašim požadavkům. A vypadá tak dobře, že působí pozitivním dojmem. Skříňová dodávka Sprinter nabízí díky čtyřem dostupným délkám, třem výškám střechy a objemu nákladového prostoru až 17 m3 doslova ohromující rozmanitost. Díky jeho četným variantám a výbavám je možno zakoupit jak ekonomická základní vozidla, tak i vozidla s rozsáhlou výbavou.

Vozidla s nově dostupným pohonem předních kol se například vyznačují příznivou základní cenou, vyšším užitečným zatížením a nízkým prahem nákladového prostoru v porovnání s vozidly s pohonem zadních kol.

Výhodou pro řidiče je inteligentní koncept ovládání a indikátorů i modulární koncept odkládacích schránek, který je možno stejně jako multimediální a asistenční systémy řidiče zvolit individuálně podle vašich potřeb. To, co se již osvědčilo v minulosti, jsme samozřejmě ponechali. Bez velkých změn je například nadále možno využívat velké množství řešení nástaveb a rozšíření.

Sprinter tak díky inovační síle a více než 20 letům zkušeností vytvořil milník jako perspektivní, efektivní a spolehlivé řešení mobility, které Vaše podnikání posune dále.

Větší objem, větší užitečné zatížení.

S největší ze čtyř délek vozidel a nejvyšší ze tří typů střech je ve skříňové dodávce Sprinter k dispozici objem nákladového prostoru až 17 m3. Maximální užitečné zatížení v hmotnostní variantě 5 500 kg činí 3 144 kg. Vozidla s pohonem předních kol se v porovnání s vozidly s pohonem zadních kol vyznačují dodatečným objemem ložného prostoru a o 80 mm nižší podlahou ložného prostoru. Navíc s nimi přepravíte o 50 kg více nákladu než s vozidly s pohonem zadních kol předchozí konstrukční řady. Řada chytrých řešení navíc využití nákladového prostoru ještě dále optimalizuje a usnadňuje.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?