Mercedes-Benz

Sprinter valník

Robustní a silný: Valník Sprinter.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Efektivní a spolehlivý.

Díky jeho všestrannosti si vyberete přesně takový Sprinter, který odpovídá vašim požadavkům. Sprinter jako valník nabízí díky třem délkám, standardní kabině nebo dvojkabině a ložné ploše až 9,2 m2 doslova ohromující rozmanitost. Díky jeho četným variantám a výbavám je možno zakoupit jak ekonomická základní vozidla, tak i vozidla s rozsáhlou výbavou.

Vozidla s nově dostupným pohonem předních kol se například v porovnání s vozidly s pohonem zadních kol vyznačují příznivou základní cenou a také vyšším užitečným zatížením.

Výhodou pro řidiče je inteligentní koncept ovládání a indikátorů i modulární koncept odkládacích schránek, který je možno stejně jako multimediální a asistenční systémy řidiče zvolit individuálně podle vašich potřeb. To, co se již osvědčilo v minulosti, jsme samozřejmě ponechali. Bez velkých změn je například nadále možno využívat velké množství řešení nástaveb a rozšíření.

Sprinter tak díky inovační síle a více než 20 letům zkušeností vytvořil milník jako perspektivní, efektivní a spolehlivé řešení mobility, které Vaše podnikání posune dále.

Varianty tak bohaté, jako je samotná pozemní nákladní doprava.

Četné varianty vozidla a výbavy umožňují přizpůsobit váš valník přesně podle zamýšlené přepravní úlohy. Ve variantě dlouhého vozidla a standardní kabiny řidiče dosahuje ložná plocha valníkového vozidla své maximální délky. Pokud je rozhodující užitečné zatížení, poslouží nejlépe hmotnostní varianta 5 500 kg. Standardní kabina řidiče nabízí prostor až pro tři osoby, dvojkabina může převážet dokonce i malé týmy sestávající až ze sedmi osob. Dodatečně jsou pro specifické oborové požadavky k dispozici četná řešení výrobců nástaveb v osvědčené kvalitě.


Rozmanitost variant podvozku Sprinter a valníkového vozidla v přehledu:

  • Tři délky vozidla: kompaktní, standardní, a dlouhá
  • Dvě kabiny řidiče: standardní kabina řidiče a dvojkabina
  • Ložná plocha až 9,2 m² pro valníkové vozidlo
  • K dispozici s přípustnou celkovou hmotností 3 000 kg, 3 500 kg, 4 100 kg a 5 000 kg
  • Četné varianty dodatečného zatížení a odlehčení pro přípustnou celkovou hmotnost až 5 500 kg
  • Maximální užitečné zatížení více než 3 000 kg v hmotnostní variantě 5 500 kg
  • K dispozici s pohonem předních, zadních a všech kol

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?