Mercedes-Benz

Sprinter Tourer

Prostor, komfort a bezpečnost.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Objem nákladového prostoru až 17 m³

Perspektivní, efektivní, spolehlivý.

Sprinter Tourer nabízí díky 3 délkám vozidla, 2 výškám střechy a až 3 řadám sedadel v prostoru pro cestující obdivuhodnou rozmanitost. Na komfortních lavicových sedadlech si mohou Vaši cestující individuálně nastavit sklon opěradel a polohu komfortních opěrek hlavy – opravdové plus v komfortu. Výhodou pro řidiče je inteligentní koncept ovládání a indikátorů i modulární koncept odkládacích schránek, který je možno stejně jako multimediální a asistenční systémy řidiče zvolit individuálně podle způsobu používání vozidla.

Sladěný přesně podle vašeho použití.

Sprinter Tourer umožňuje řadu věcí: Díky ohromující rozmanitosti variant si můžete nakonfigurovat mimořádně robustní vozidla, například pro použití na stavbách, stejně jako luxusně vybavené VIP shuttly – přesně tak, jak to pro své účely potřebujete. Pro vynikající komfort cestujících lze objednat všechny lavice se 2 a 3 sedadly jako komfortní lavice. Díky tomu si může ve vozidle Sprinter Tourer až 8 cestujících i řidič užívat maximálního komfortu. V případě potřeby je možno na zavazadla, materiál nebo nářadí dodatečně připojit návěs o hmotnosti až 3 500 kg.

Ideální místo k sezení na každé cestě.

Přeprava osob je stejně individuální, jako cestující, které vezete. Sprinter Tourer nabízí rozmanitost pro různé požadavky cestujících ve vozidle: Pro cesty s dětmi jsou vhodné lavice s úzkými sedačkami a pokud mají cestující cestovat mimořádně příjemně, je možno na přání všechny lavice objednat jako komfortní lavice s nastavitelnými opěrami a komfortními opěrkami hlavy. Podle aktuální potřeby je možno lavice ručně odjistit pomocí systému Easy Mounting, jednoduše je demontovat a znovu namontovat zpět. Vyložení a naložení lavic usnadňují kolečka na jejich spodní straně.Kompaktní

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?