Mercedes-Benz

Sprinter podvozek

Pevný základ: Podvozek Sprinter.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Efektivní a spolehlivý.

Díky jeho všestrannosti si vyberete přesně takový Sprinter, který odpovídá vašim požadavkům. Podvozek Sprinter nabízí se svými třemi délkami a standardní kabinou řidiče nebo dvojkabinou doslova ohromující rozmanitost. Díky jeho četným variantám a výbavám je možno zakoupit jak ekonomická základní vozidla, tak i vozidla s rozsáhlou výbavou.

To jsou výhody, které se počítají: Vozidla s nově dostupným pohonem předních kol se například v porovnání s vozidly s pohonem zadních kol vyznačují příznivou základní cenou a navíc vyšším užitečným zatížením. Výhodou pro řidiče je inteligentní koncept ovládání a indikátorů i modulární koncept odkládacích schránek, který je možno stejně jako multimediální a asistenční systémy řidiče zvolit individuálně podle způsobu používání vozidla. To, co se již osvědčilo v minulosti, jsme samozřejmě ponechali. Bez velkých změn je například nadále možno využívat velké množství řešení nástaveb a rozšíření.

Sprinter tak díky inovační síle a více než 20 letům zkušeností vytvořil milník jako perspektivní, efektivní a spolehlivé řešení mobility, které Vaše podnikání posune dále.

Krásný na pohled, ještě krásnější na práci.

Vizuálně atraktivní je kabina nového podvozku Sprinter už jen díky svému krytu chladiče tak typickému pro vozy Mercedes-Benz, i moderně ztvárněným světlometům. Rovněž samotná kabina řidiče byla nově ztvárněna a vyznačuje se jak vysoce kvalitním designem, tak i vynikající funkcionalitou. Za zmínku stojí například inteligentní modulární koncept odkládacích schránek a systém KEYLESS-START.

Standardní kabina řidiče přepraví na místo až tři osoby, dvojkabina může převážet i malé týmy sestávající až ze sedmi osob. Za kabinou nabízí podvozky Sprinter ve třech délkách vhodný základ pro velké množství specifických osvědčených řešení nástaveb a rozšíření.

Mezi další výhody patří velká nabídka druhů pohonu: V závislosti na profilu použití a požadovaných jízdních vlastnostech si můžete svůj podvozek Sprinter objednat s pohonem předních, zadních nebo všech kol. Řazení můžete zvolit buď manuální se šestistupňovou manuální převodovkou, nebo automatické s převodovkou 7G-TRONIC PLUS, příp. s převodovkou 9G-TRONIC, která je v tomto segmentu skutečně jedinečná.

Varianty tak bohaté, jako je samotná pozemní nákladní doprava.

Četné varianty vozidla a výbavy umožňují přizpůsobit váš valník přesně podle zamýšlené přepravní úlohy. Pokud je rozhodující užitečné zatížení, poslouží nejlépe hmotnostní varianta 5 500 kg. Jako speciálně vybavený tahač je možná přípustná celková hmotnost jízdní soupravy až 8 750 kg – například pro přepravu vozidel. Standardní kabina řidiče nabízí prostor až pro tři osoby, dvojkabina může na místo dokonce převážet i malé týmy sestávající až ze sedmi osob. Dodatečně jsou pro specifické oborové požadavky k dispozici četná řešení výrobců nástaveb v osvědčené kvalitě.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?