Mercedes-Benz

Marco Polo

Příjemný obytný vůz.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Sportovní paket AMG a paket Night
Systém inteligentního osvětlení LED ILS
Tmavě tónovaná skla oken vzadu
Kůží obšitý volant
Multimediální systém MBUX sdisplejem o úhlopříčce 26 cm (10,25“)

Moderní infotainment.

V podobě systému MBUX (Mercedes-Benz User Experience) máte ve voze Marco Polo k dispozici multimediální systém, který splní téměř každé přání. Adaptivní modulární systém se vyznačuje intuitivním ovládáním a lze jej individuálně rozšířit: od integrace chytrého telefonu přes ovládání hlasem až po navigaci Mercedes-Benz. Navíc je díky plně integrované aplikaci MBAC (Mercedes-Benz Advanced Control) exkluzivně ve vozidle Marco Polo cestování ještě příjemnější, protože je tak možné ovládat důležité funkce kempování. Mimo to jsou součástí nabídky MBUX i různé služby Mercedes me connect dodávané ve standardní a příplatkové výbavě.

Ubytování. Příjemný obývací pokoj.

Marco Polo je všestranný talent, pokud se jedná o spojení praktičnosti a pohodlí. V plně integrované kuchyni lze připravovat čerstvé pokrmy a společně stolovat u sklopného stolku. Praktické skřínky a přihrádky pojmou věci potřebné na cestách: od kuchyňského vybavení přes pomůcky pro volný čas až po oděvy. A s maximální výškou ke stání 2 350 mm při otevřeném výklopném střešním poklopu zůstává v obytném prostoru vždy dostatek místa se spokojeně protáhnout.

Společník na dovolené, s kterým zvládnete i každodenní činnosti.

Vozidlo Marco Polo je optimální pro každodenní činnosti: Je tak agilní, že si téměř nevšimnete kempinkové výbavy na palubě. Při zavřeném výklopném střešním poklopu je výška vozidla nižší než 2 metry. Bez problémů tak vjede do běžných garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a mycích linek. Při manévrování a parkování Vás podpoří vysoce kvalitní asistenční systémy na vyžádání – a to v každodenním životě i na cestách.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?