Mercedes-Benz

Marco Polo HORIZON

Stylové dobrodružství.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Sportovní paket AMG a paket Night

Systém inteligentního osvětlení LED ILS
Tmavě tónovaná skla oken vzadu
Kůží obšitý volant
Multimediální systém MBUX sdisplejem o úhlopříčce 26 cm (10,25“)

Zážitek, o kterém ostatní sní.

Cestovní automobil pro stylové dobrodružství.

Marco Polo HORIZON je objevem pro všechny, kteří chtějí spontánně a stylově cestovat za dobrodružstvím. Díky novému, intuitivně ovladatelnému multimediálnímu systému MBUX Vás pohodlně dopraví do cílů Vašich snů. Jeho důmyslný příjemný interiér zve k občasnému čerpání nových sil. A pro regenerační spánek je k dispozici až 5 pohodlných míst na spaní. Nad rámec rozsáhlé standardní výbavy vůz Marco Polo HORIZON poskytuje řadu možností výbav, pomocí kterých můžete své vozidlo dále přizpůsobit svým osobním potřebám.

Moderní infotainment.

V podobě systému MBUX (Mercedes-Benz User Experience) máte ve voze Marco Polo HORIZON k dispozici multimediální systém, který splní téměř každé přání. Adaptivní modulární systém se vyznačuje intuitivním ovládáním a lze jej individuálně rozšířit: od integrace chytrého telefonu přes ovládání hlasem až po navigaci Mercedes-Benz. Navíc jsou součástí nabídky MBUX i různé služby Mercedes me connect ve standardní a volitelné výbavě.

Společník ve volném čase, s kterým zvládnete i každodenní činnosti.

Vůz Marco Polo HORIZON vám přinese radost a zábavu i do každodenního života. Například radost z jízdy. Ten zajišťují výkonný motor, automatická převodovka 9G-TRONIC a 3 jízdní programy DYNAMIC SELECT. Jízdní komfort se pohybuje na úrovni osobních vozidel, zejména pokud cestujete s příplatkovým vzduchovým odpružením AIRMATIC. Při zavřeném výklopném střešním poklopu je výška vozidla nižší než 2 metry. Bez problémů tak vjede do běžných garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a mycích linek. Při manévrování a parkování Vás podpoří vysoce kvalitní asistenční systémy na vyžádání – a to v každodenním životě i na cestách.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?