Mercedes-Benz

Marco Polo ACTIVITY

Individuální cestující.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Nejprve volný čas. Pak potěšení.

Variabilní a hospodárný cestovní automobil.

Všední den uplynul, volný čas přichází! Marco Polo ACTIVITY je variabilní a hospodárný cestovní automobil pro rodiny a ty, kdo prožívají volný čas spontánně a aktivně. Při tom přesvědčuje ve všední dny stejně jako na cestách: se svoji rozsáhlou standardní výbavou a řadou příplatkových detailů, které dále zvyšují bezpečnost, jízdní komfort a radost z jízdy.

Proveze Vás cestou necestou.

Vůz Marco Polo ACTIVITY Vás bude doprovázet při Vašich dobrodružstvích stejně spolehlivě jako ve Vaše všední dny. Jeho interiér se vyznačuje variabilní funkční nabídkou prostoru s množstvím praktických možností rozmístění a nakládání. Do svého prostorného nákladového prostoru uloží Vaše horská kola, snowboardy nebo mnohé další věci. V případě potřeby můžete navíc několika málo kroky posunout nebo kompletně demontovat 3místnou sedací lavici.

Další cesta se blíží. Nepochybně!

Ať už cestujete kdekoliv – bezpečnost je vaším věrným průvodcem díky standardně poskytovaným asistentům sledování bdělosti ATTENTION ASSIST a asistentu bočního větru. Inovativní příplatkové asistenční a bezpečnostní systémy, jako aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, aktivní brzdový asistent, asistent jízdy v pruzích a asistent sledování mrtvého úhlu i LED Intelligent Light System a asistent dálkových světel Plus dále zvyšují příkladnou úroveň bezpečnosti. Tak se stává z vozidla Marco Polo ACTIVITY jedno z nejmodernějších vozidel své třídy, ve kterém si Vy i Vaši spolujezdci můžete užívat každou jízdu.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?