Mercedes-Benz

Citan Tourer

Větší než se zdá.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Počet míst v prostoru pro cestující: 3

Objem nákladového prostoru 517 l
Objem nákladového prostoru max.l2 390 l
Max. užitečný náklad 539 kg

Typická kvalita, kterou vidíte a cítíte.

Atraktivní vzhled a vysoký komfort jdou u nového Citanu ruku v ruce. Jeho charakteristický design exteriéru se odlišuje od masy. Když nastoupíte, přivítá vás stylově uspořádaný interiér. Také typická komfortní výbava, která je již známá z jiných konstrukčních řad, dělá z nového Citanu pravou dodávku Mercedes-Benz.

Prostor mnoha možností

V prostoru pro cestující nového Citanu Tourer můžete svým pasažérům nabídnout mnohé: S barevným zasklením, kobercem, sklopnými stolky a rozhraními USB, které jsou volitelně k dispozici, přizpůsobíte úroveň komfortu přesně potřebám vašich pasažérů. Pokud byste někdy potřebovali více místa na zavazadla, můžete třímístné lavicové sedadlo sklopit v poměru ⅓ ku ⅔ a získáte tak větší nákladový prostor s rovnou ložnou plochou. Pokud by to nestačilo, rozšíří nákladovou kapacitu volitelný střešní nosič s integrovaným základním nosičem.

Profesionální vzhled a rozšířená funkčnost

Citan Tourer PRO Vám bude k dispozici jako Mercedes-Benz Van vyznačující se reprezentativním vzhledem a rozšířenými funkcemi. Navíc při plnění vašich každodenních úkolů přesvědčuje svou vysokou kvalitou a vynikající variabilitou a zaměřením použití.

Se svým kvalitním vzhledem a zvýšenou funkčností vám Citan Tourer PRO nabízí z výroby v porovnání s Citanem Tourer BASE různé dodatečné vybavení, které přispívá k vyššímu pohodlí. Reprezentativní vzhled zajišťují například designová kola 40,6 cm (16 palců), kliky dveří lakované v barvě vozidla a lakovaný kryt kolejnice posuvných dveří. Klimatizace, audiosystém Mercedes-Benz s DAB, 2 USB rozhraní v prostoru pro cestující a LED osvětlení interiéru přispívají například k vyššímu pohodlí při jízdě a na cestách.

Bezpečně na cestách.

Již u sériové bezpečnostní výbavy nelze Citanu Tourer nic vytknout: Na vašich cestách vás provází 5 asistenčních systémů a 7 airbagů, včetně středového airbagu. Podle toho, jak svou malou dodávku budete využívat, může mít smysl další výbava, například aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC 1 a aktivní asistent řízení 1, pokud se často pohybujete v kolonách. Zpětná kamera pro couvání může poskytnout podporu při častém parkování a manévrování ve stísněných centrech měst.

Inteligentnější konektivita pro vyšší produktivitu práce.

Informační výbava v novém Citanu má řešení téměř na vše: Chcete se na cestách dostat rychleji do cíle pomocí aktuálních dopravních informací nebo bezdrátově dobít vaše mobilní koncové zařízení? Nebo chcete svůj volitelný multimediální systém MBUX ovládat pomocí dotykové obrazovky s vysokým rozlišením, tlačítek na multifunkčním volantu nebo hlasových povelů? Všechno je možné. Nové jsou také služby konektivity Mercedes me, které do vaší malé dodávky přinášejí téměř neomezené možnosti informací a zábavy a rovněž vyšší bezpečnost.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?