Mercedes-Benz

eVan: více než jen elektromobily.

Elektrický provoz bez kompromisů

Přepínáme:

s produktovou a technologickou značkou eVan a Mercedes-EQ vytváříme elektromobilní ekosystém složený z produktů, služeb, technologií a inovací.

Služby pro Váš elektromobil.

Naši profesionálně vyškolení servisní zaměstnanci s využitím vhodného speciálního nářadí starají o to, aby byl Váš elektromobil v těch nejlepších rukou. Tímto způsobem přispíváme k bezpečnosti, funkčnosti a zachování hodnoty Vašeho vozu Mercedes-EQ.

- Servis A: Pravidelné testy na zkušebním stavu

- Servis B: Pečlivá kontrola

- Pravidelná technická prohlídka

- Výměna kol

- Služba vyzvednutí a přistavení vozidla

EQV

Designové prvky navržené speciálně pro modely Mercedes-EQ dodávají vozu EQV 300 působivý a moderní charakter. Ale to, na co jste u velkoprostorového sedanu Mercedes-Benz zvyklí, zůstává: i model EQV 300 Vás hýčká komfortem a funkčností.

eVito - skříňová dodávka

Účinný elektrický pohon v kombinaci s osvědčenými přednostmi vozidla činí ze skříňové dodávky eVito, s dojezdem až 151 km, vhodného pomocníka především pro pohyb v městském prostředí.

eVito Tourer

eVito Tourer PRO je stejně funkční, bezpečný a komfortní, jak jste zvyklí u vozidla Mercedes-Benz Vito. S dojezdem až 360 km s ním můžete směle jezdit i mimo město. 

eSprinter

U modulů elektrického pohonu eSprinteru budete profitovat z vysoce vyspělých komponent pocházejících z vývoje osobních vozů a již osvědčených u vozidel s alternativním pohonem.

Pořiďte si svůj plně elektrický Mercedes Benz!