Mercedes-Benz

Servisní smlouvy

Abyste se na svůj vůz mohli plně spolehnout.

Vaše dodávka Mercedes-Benz má všechny předpoklady k tomu, aby Vás spolehlivě provázela jak při každodenní práci, tak ve volném čase. Díky programu ServiceCare společnosti Mercedes-Benz se postaráme o to, aby to tak zůstalo i nadále.

Podívejte se, který produkt Mercedes-Benz ServiceCare nejlépe odpovídá Vašim potřebám a požadavkům.

Complete: Nejrozsáhlejší zajištění provozuschopnosti Vašeho vozu.

Mercedes-Benz ServiceCare Complete pokrývá všechny servisní práce včetně oprav opotřebitelných dílů. Vozidlo je provozuschopné podle plánu a náklady jsou bezpečně pod kontrolou. Nabídka zcela bez starostí pro všechny, kteří věci neradi přenechávají náhodě a sází na maximální transparentnost a plánovatelnost.

Mercedes-Benz ServiceCare Complete přehledně:

Služby

Výměna opotřebitelných dílů a pravidelné prohlídky podle servisní knížky a pokynů výrobce a také prodloužení záruky na téměř všechny díly a sestavy (např. motor, převodovka, elektrická soustava, nápravy, klimatizace). Smlouva je včetně Mercedes-Benz Mobilo1. Uzavření smlouvy je možné kdykoliv během prvních 12 měsíců po první registraci s max. 50.000 km, za předpokladu, že se údržba provádí podle servisní knížky a pokynů výrobce.

Doby platnosti

Až 7 let po první registraci.

Nájezd

Celkový nájezd až 300 000 km.

Maintenance: Údržba rukama profesionála. Vše v nejlepší kvalitě.

Pravidelná, odborná kontrola nejdůležitějších dílů a funkcí vozidla zajišťuje výkon a spolehlivost Vašeho vozu. Údržba chrání před zbytečnými náklady na opravy a garantuje minimální a kalkulované prostoje. Produkt Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance umožňuje zachovat hodnotu vozidla a zvyšuje tak jeho cenu při dalším prodeji.

Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance přehledně:

Služby

Všechny rozsahy údržby podle ASSYST (Aktivní servisní systém), příp. servisního listu, včetně práce, náhradních dílů a olejových náplní. Smlouva je včetně Mercedes-Benz Mobilo1. Počet údržeb je volitelný: 2, 4 nebo 6.

Doby platnosti

Žádné omezení doby platnosti.

Nájezd

Žádné omezení celkového nájezdu.

ExtendedWarranty: Jistota po delší dobu bez překvapivých nákladů na opravy

Mercedes-Benz ServiceCare ExtendedWarranty chrání po uplynutí záruky výrobce před nečekanými náklady na opravy – bez spoluúčasti a za plánovatelných, atraktivních podmínek.

Mercedes-Benz ExtendedWarranty přehledně:

Služby

Produkt ExtendedWarranty vám nabízí prodlouženou záruku na téměř všechny díly a sestavy (např. motor, převodovka, elektrická soustava, nápravy, klimatizace). Uzavření smlouvy je možné kdykoliv během prvních 24 měsíců po první registraci, za předpokladu, že údržba se provádí podle servisní knížky a pokynů výrobce.

Možnosti prodloužení záruky

3 roky / 150.000 km

4 roky / 200.000 km

5 let / 250.000 km

ExtendedWarranty + Maintenance: Rozsáhlejší servis při menších nákladech

Zde se kombinují výhody produktů ExtendedWarranty a Maintenance – pro co nejmenší možné riziko výpadku a neomezenou mobilitu. Díky tomu profitujete z dodatečných služeb za výhodnějších podmínek oproti smlouvě na jeden produkt. Ještě rozsáhlejší servis při ještě menších nákladech.

Mercedes-Benz ExtendedWarranty v kombinaci s Maintenance přehledně:

Služby

Prodloužení záruky na téměř všechny díly a sestavy (např. motor, převodovka, elektrická soustava, nápravy, klimatizace). Kromě toho všechny rozsahy údržby podle ASSYST (Aktivní servisní systém) nebo servisního listu, včetně práce, náhradních dílů a olejových náplní. Smlouva je včetně Mercedes-Benz Mobilo1. Uzavření smlouvy je možné kdykoliv během prvních 12 měsíců po první registraci, za předpokladu, že údržba se provádí podle servisní knížky a pokynů výrobce. Počet údržeb je volitelný: 2, 4 nebo 6.

Možnosti prodloužení záruky

3 roky / 150.000 km

4 roky / 200.000 km

5 let / 300.000 km

1 Služba Mercedes-Benz Mobilo je v aktuální podobě platná pro modely třídy V, třídy X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON. Pro všechna vozidla s první registrací od 1. 1. 2012 platí služba Mobilo nejprve 2 roky bez povinnosti servisu a poté se obnovuje po každé údržbě u autorizovaného servisního partnera Mercedes-Benz až po dobu 30 let. Pro modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY jsou služby Mercedes-Benz MobiloVan platné v aktuálním znění.

Zavolejte nám, pomůžeme Vám s výběrem vhodné smlouvy.