Mercedes-Benz

Garance a údržba

Odpovědnost, kterou rádi převezmeme.

Garance pro nová vozidla

Pro všechna dodávková vozidla Mercedes-Benz platí po celé Evropě dvouletá záruka na nová vozidla bez omezení počtu najetých kilometrů. Poskytovatelem smluvní garance je příslušná místní prodávající organizace Mercedes-Benz.

Smluvní garance pro nová dodávková vozidla Mercedes-Benz platí po dobu dvou let bez omezení počtu najetých km ode dne předání nebo první registrace vozidla, dle toho, která skutečnost nastane dříve. Tato smluvní garance doplňuje zákonem stanovené ručení za věcné vady.

Rozsah platnosti záruky na nová vozidla zahrnuje Evropský hospodářský prostor, Andorru, Izrael, Monako, Černou Horu, San Marino, Švýcarsko, Srbsko, Turecko, Vatikán.

Garance na neprorezivění karoserie

K základní dvouleté smluvní garanci pro nová vozidla dále platí záruka na neprorezavění surové karosérie. Platí ejprve 2 roky a poté se obnovuje po každé provedené údržbě (včetně předepsaných přídavných prací) u autorizovaného servisního partnera Mercedes-Benz až na 12 let. Zahrnuje nosnou konstrukci karoserie, dveře, blatníky, kapotu motoru a zadní dveře nebo dveře zavazadlového prostoru v případě, že výchozí bod prorezavění se nachází na vnitřní straně příslušeného dílu karoserie.

Údržba

Údržba Mercedes-Benz je střižená přesně na míru Vašemu vozu Mercedes – s rozsáhlou nabídkou servisních a testovacích služeb, které umožňují servis podle potřeby. Konec konců my jako výrobce známe Vaše vozidlo nejlépe.

Údržba je u servisu Mercedes-Benz k dispozici ve dvou rozsazích: servis A a servis B. Ty jsou prováděny střídavě. Na pravidelné termíny nemusíte ani sami myslet: ukazatel servisního intervalu, který je součástí standardní výbavy Vašeho vozu Mercedes, Vám automaticky připomene nadcházející údržbu. Další výhoda: je možné včas rozpoznat opotřebení nebo poškození a zamezit tak velkým opravám.

Vehicle Service Dashboard

Na portálu Mercedes Me najdete aktuální informace o stavu a době platnosti všech servisních a údržbových témat, jako např.

- Čas příští servisní kontroly

- Doba platnosti řešení mobility Mobilo

- Doba do příští technické prohlídky

Potřebujte více informací? Kontaktujte nás.