Mercedes-Benz

Záruka vozů Mercedes-Benz

Chcete prodat Vaše vozidlo nebo sháníte prověřený použitý vůz Mercedes-Benz? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.
CarStore - použitá vozidla a služby od Mercedes-Benz
  • V naší nabídce jsou především mladé použité vozy s malým proběhem kilometrů spolu s velice výhodným financováním, pojištěním a servisem.
  • Koupí u nás získáte ověřený vůz z hlediska původu, servisní historie a technického stavu, splňující náročné standardy společnosti Mercedes-Benz.
  • Postará se o Vás specializovaný tým certifikovaných pracovníků, kteří Vám pomohou vybrat ideální vozidlo dle Vašich představ a potřeb.
  • Koupí u nás získáte širokou paletu finančních a servisních služeb značky Mercedes-Benz

Jezděte o rok déle s pocitem jistoty se zárukou S. & W. Automobily

Prodloužená záruka od S. & W. Automobily splní všechna Vaše přání. S touto komplexní ochranou jezdíte tak bezpečně, jako se zárukou od výrobce. Vše jsme pro Vás připravili s jediným cílem – zvýšit Vaši bezpečnost a pohodlí.

Jezděte bez starostí

Využijte výjimečné výhody prodloužené záruky o jeden rok na celé vozidlo. Předpokladem platnosti záruky je dodržování výrobcem předepsaných servisních prohlídek v autorizovaném servisu, kde Vašemu vozidlu zajistíme maximální kvalitu a péči.

Ochrana před neočekávanými opravami

S Vaší zárukou od S. & W. Automobily jste spolehlivě chráněni o jeden rok déle před neočekávanými náklady na opravu. Vaše vozidlo má prakticky jako u výrobní záruky záruku téměř na všechny díly, a to až do limitu 120 000 km ujetých od první registrace. Podmínkou je pověření našeho autorizovaného servisu k případné opravě vozidla.

Rychlé a spolehlivé vyřízení opravy

Záruční případ nám jednoduše ohlásíte a my pro Vás zařídíme vše potřebné.

Náhrada nákladů při výskytu záručního případu

Prodloužená záruka o jeden rok je poskytována ve spolupráci se společnosti CarGarantie. Při výskytu záručního případu uhradí CarGarantie naší společnosti 100% mzdové a materiálové náklady.

Záruka od specialistů

Dobře vyškolení pracovníci našeho servisu a pracovníci společnosti CarGarantie se postarají společně s nejmodernější technikou a rychlým zpracováním dat o rychlé vyřízení opravy při výskytu záručního případu.

Značka Mercedes-Benz nabízí v České republice síť prodejen s použitými vozy pod názvem CarStore - Použitá osobní vozidla a služby od Mercedes-Benz. Naleznete zde širokou nabídku produktů a služeb včetně nejrůznějších modelů použitých vozidel Mercedes-Benz a smart. V nabídce jsou především mladé použité vozy s malým proběhem kilometrů spolu s velice výhodným financováním, pojištěním a servisem.

Kromě našich vozidel máme přístup také k vozidlům v jiných střediscích Mercedes-Benz v Evropě, takže jsme připraveni vyhledat a nabídnout Vám vůz dle Vašich představ a to s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

Velkou předností a důvodem, proč při koupi použitého vozidla značky Mercedes-Benz zvolit právě naše prodejny je fakt, že veškerá vozidla jsou plně prověřena z hlediska původu, servisní historie, technického stavu a splňují veškerá kritéria stanovená standardy společnosti Mercedes-Benz pro prodej použitých vozidel. Vzhledem ke stáří a stavu většiny nabízených vozidel, získává zákazník na zakoupený vůz garanci.