Mercedes-Benz

Nová Třída C.

Vítejte v komfortní zóně.

Dynamika vepsaná ve tváři.

Třída C je ztělesněním sportovního luxusu ve své nejmodernější podobě. Z dynamických tvarů, delšího rozvoru a širokého rozchodu vyzařuje jasná touha rozjet se vpřed. Také interiér přesvědčí inovativními výraznými prvky z nové Třídy S a avantgardním designovým jazykem.

Objevte komfortní zónu, která Vás opravdu posune na novou úroveň: nové kombi Třídy C je připraveno.

Útočiště, které vyzařuje touhu vyrazit vpřed a objevitelského ducha.

Třída C je pokroková a komfortní jako nikdy dříve. Inovativní světlomety zajistí v noci světlo jako ve dne, prvotřídní komfort sezení nabízí ideální podmínky na každém sedadle a multimediální systém MBUX s konektivitou a inteligentní asistenční systémy ohlašují novou éru intuitivní jízdy.

Design exteriéru: výraz silného charakteru.
V novém kombi Třídy C jsou dveře zavazadlového prostoru EASY-PACK poprvé součástí standardní výbavy. 

Radost z jízdy je více než součet jednotlivostí.

Řízení zadní nápravy nabízí kromě suverénních jízdních vlastností výrazně zvýšenou agilitu a lepší obratnost například při parkování, zatímco head-up displej podporuje díky lepšímu výhledu radost a suverénní zážitek z jízdy, neboť proměňuje čelní okno v digitální kokpit.

Pokrok, který přináší zpomalení.

Nový sedan Třídy C je jako stvořený pro Vás. Poznejte unikátní bezpečnostní technologie, na které se můžete spolehnout, prvotřídní komfort, díky kterému pokaždé vystoupíte odpočatější, a intuitivní konektivitu, která již dorazila do budoucnosti.

Nejlepší vyhlídky pro inteligentní zážitek z jízdy.

Nová generace inovativního multimediálního systému MBUX Vám v nové Třídě C zajistí digitální a intuitivní zážitek z jízdy. Součástí jsou důmyslné výrazné prvky jako rozšířená realita pro navigaci: nejnovější technologie zobrazování je na centrálním displeji přenesena do Vašeho zorného pole, abyste se mohli snadněji orientovat.