Mercedes-Benz

Garance a údržba

Pro bezpečnost, spolehlivost a zachování hodnoty.

Garance pro nová vozidla

Pro všechna nová osobní vozidla Mercedes-Benz platí po celé Evropě dvouletá garance. Garance platí ode dne předání vozidla nebo od data případné dřívější první registrace bez omezení kilometrů. Doplňuje zákonem stanovené ručení za věcné vady a poskytuje Vám bezpečný pocit zabezpečení v prvních dvou letech.

Rozsah platnosti garance na nová vozidla Mercedes-Benz zahrnuje členské státy Evropské unie a také Island, Lichtenštejnsko, Norsko a Švýcarsko.

Garance na ojetá vozidla

Ve většině případů jsou u nás zakoupená ojetá vozidla vybavena garancí Mercedes-Benz pro celou Evropu s dobou platnosti nejméně 12 měsíců.

Zahrnuje také Vaši mobilitu v případě poruchy v zemi západní Evropy, ve které se právě nacházíte. Opravíme Vaše vozidlo, aniž byste zaplatili jedinou korunu na mzdové náklady a do najetých 100 000 Km také za materiál.

Údržba

Údržba Mercedes-Benz je střižená přesně na míru Vašemu vozu Mercedes – s rozsáhlou nabídkou servisních a testovacích služeb, které umožňují servis podle potřeby. Konec konců my jako výrobce známe Vaše vozidlo nejlépe.

Údržba je u servisu Mercedes-Benz k dispozici ve dvou rozsazích: servis A a servis B. Ty jsou prováděny střídavě. Na pravidelné termíny nemusíte ani sami myslet: ukazatel servisního intervalu, který je součástí standardní výbavy Vašeho vozu Mercedes, Vám automaticky připomene nadcházející údržbu. Další výhoda: je možné včas rozpoznat opotřebení nebo poškození a zamezit tak velkým opravám.

Vehicle Service Dashboard

Na portálu Mercedes Me najdete aktuální informace o stavu a době platnosti všech servisních a údržbových témat, jako např.

- Čas příští servisní kontroly

- Doba platnosti řešení mobility Mobilo

- Doba do příští technické prohlídky

Potřebujte více informací? Kontaktujte nás.