Mercedes-Benz

Akční servisní nabídky

S námi budete připraveni na každé roční období

Projeďte zimou bez obav!

Zima se nevyhnutelně blíží. Je čas se ujistit, že je vaše vozidlo na zimní měsíce připraveno. Zkontrolujte brzdy a světla, ale i ostatní prvky, které jsou pro bezpečnost zimních jízd nepostradatelné. Je zkrátka čas si objednat zimní prohlídku v autorizovaném servisu Mercedes-Benz.

Kompletní kola pro Váš Mercedes-Benz

Skutečná krása vydrží déle než jednu sezónu! Letošní zimu vybavte svůj vůz kompletními koly Mercedes-Benz. Ohromující estetika jde ruku v ruce s dokonalým výkonem a kvalitou. Vyberte si ideální sadu kol a budete překvapeni, co všechno vám mohou nabídnout.

Oblečte svůj Mercedes-Benz

Nadcházející zimní sezóna přináší spoustu příležitostí pro řidiče vozů Mercedes-Benz. Mohou objevovat nové horské destinacea testovat jízdu v náročnějších podmínkách. Takovou změnu vnitřně pocítí i váš vůz. Písek, bláto, voda a sníh mohou potrápit interiérvašeho milovaného Mercedesu. Proto nabízíme mnoho praktických doplňků, které váš vůz před poškozením a znečištěním ochrání.

Využijte slevu 15%

na doplňky a příslušenství Mercedes-Benz.

Akce platí do 30.11.2022.

Kryt prahů zavazadelníku
Kryt prahů zavazadelníku chrání nejen zavazadlový prostor před znečištěním, ale také celý nárazník a práh před poškrábáním.

Zavazadelníkové vany
Pro každodenní přepravu se hodí snadno čistitelná vana do kufru. Je dokonale přizpůsobena zavazadlovému prostoru a je ideální pro přepravu věcí po náročné a deštivé podzimní procházce.

Celosezónní podlahové rohože
Podlahové rohože jsou přesně přizpůsobeny vašemu vozu Mercedes-Benz na základě originálních CAD dat vozidla. Lze je připevnit klipsem k podlaze vozidla, aby se zabránilo jejich sklouzávání. Podlahové rohože musí projít přísným testováním, než jsou uznány za hodné loga trojcípé hvězdy. 

AMG ochranná plachta pro vnitřní použití
Pružný okraj v přední a zadní části ochranné plachty zajišťuje, že zůstává na svém místě a ideálně přiléhá, zejména u modelů AMG, které mají nezávislou konstrukci přední části vozu. Plachta slouží jako ochrana vašeho vozidla před prachem a poškrábáním a má prodyšnou vnější vrstvu.