Mercedes-Benz

Mercedes me       

Zažijte, co Váš Mercedes opravdu umí - s Mercedes me.

Využívejte digitální možnosti od Mercedes-Benz.

Mercedes me propojí Váš Mercedes s Vaším chytrým telefonem, Vaším domovem a praktickými digitálními funkcemi a službami, které Vám usnadní každodenní používání automobilu. Zachováte si tak přehled o svém Mercedesu, i když právě nejste v jeho blízkosti. Ovládejte funkce vozidla, kontrolujte aktuální stav a mějte vždy nejnovější informace. Nová generace aplikací Mercedes me Vám umožní komfortní propojení s Vaším chytrým telefonem: přes Vaše Mercedes me ID se snadno přihlásíte odkudkoliv. Po přihlášení můžete své vozidlo propojit se svým účtem Mercedes me a nainstalovat své služby.

Mercedes me connect

Upgrade pro Váš Mercedes.
Praktické a všestranné funkce, díky kterým bude Váš Mercedes ještě dokonalejší — to nabízí digitální produkty od Mercedes me connect. Rozšiřte prožitek Vašeho Mercedesu o digitální rozměr a používejte svůj chytrý telefon k ovládání funkcí vozidla na místě nebo na dálku a k přizpůsobení svých nastavení. Zde se dozvíte, které produkty jsou pro Váš Mercedes k dispozici a jak je můžete využívat.

Mercedes me Adapter

Snadné dodatečné provedení digitálního zesíťování.
Také s řadou vozidel od roku výroby 2002, která zatím nejsou z výroby zesíťována, můžete využívat výhody služeb Mercedes me – umožní Vám to Mercedes me Adapter. Nainstalujte si nyní dodatečně Mercedes me Adapter a ovládejte přes svůj chytrý telefon užitečné funkce spojené s Vaším Mercedesem.

Mercedes me Charge

Jednou se přihlaste a nabíjejte kdekoliv. S Mercedes me Charge.
S aplikací Mercedes me Charge* získáte přístup k velkému počtu veřejných nabíjecích stanic po celé Evropě, které se nacházejí např. ve městě, u nákupních středisek, hotelů nebo na odpočívadlech. V aplikaci Mercedes me můžete načíst mimo jiné přesnou polohu, aktuální dostupnost a cenu u zvolené nabíjecí stanice. Navigace nainstalovaná ve vozidle bude také získávat informace o nabíjecích stojanech a může je zohlednit při navádění. Na nabíjecím stojanu proběhne autentizace přes zobrazení na multimediálním systému MBUX, přes aplikaci Mercedes me nebo nabíjecí kartu Mercedes me Charge. Vše ostatní je vyřízeno zcela automaticky přes Mercedes me Charge. Jedna smlouva, jedno vyúčtování za daný region zemí. Služba Mercedes me Charge je v současné době nabízena kromě Evropy také například v USA nebo v Číně.

Nová generace aplikací Mercedes me

Kvalitní propojení i mezi jednotlivými aplikacemi.

Různé aplikace, jedna zkušenost: pokud používáte více než jednu aplikaci Mercedes me, jsou jejich funkce vzájemně propojeny. Z každé aplikace můžete vždy přejít do jiné a budete automaticky přesměrováni.

Mercedes me

Přes aplikaci Mercedes me si vždy zachováte přehled o svém Mercedesu. Zkontrolujte například aktuální stav vozidla: jsou okna a dveře opravdu zavřené? Je tlak vzduchu v pneumatikách mého vozu v pořádku? Na jak dlouhou vzdálenost mi postačí palivo v nádrži? Vaše osobní nastavení: individuálně si přizpůsobte svou úvodní obrazovku, abyste mohli své oblíbené funkce vyhledat ještě rychleji a snadněji.

Mercedes me Store

Zde najdete digitální produkty pro Váš Mercedes – zcela jednoduše a přehledně. Zachovejte si přehled o dobách platnosti, prodlužte si své smlouvy a najděte novinky dostupné pro Váš Mercedes.

Mercedes me Service

Váš digitální asistent ve všech servisních záležitostech. Aby byl Váš Mercedes vždy ve špičkové formě, Mercedes me Service Vás včas upozorní na blížící se termín návštěvy servisu. Rezervace termínu probíhá rovněž snadno a rychle: zarezervujte si v aplikaci svůj příští termín u Vašeho preferovaného partnera Mercedes-Benz.

Mercedes me ENERGIZING

Propojte své chytré hodinky Garmin s Mercedes me ENERGIZING, aby se Vaše tepová frekvence zobrazila v aplikaci a na media displeji. ENERGIZING COACH navrhne na základě Vaší tepové frekvence programy ENERGIZING COMFORT pro uvolnění nebo povzbuzení. 
Nezapomeňte prosím, že pro využívání funkce Mercedes me ENERGIZING a ENERGIZING COACH musí být ve vozidle k dispozici odpovídající příplatková výbava.