Mercedes-Benz

Třída G

Stronger than time.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Stoupavost až 100 %

Maximální hloubka brodění 70 cm
Náklon až 70 %

Výrazné prvky vozidla

Před dlouhým časem vyvinuli inženýři ve Štýrském Hradci zcela nový druh DNA.

DNA terénního vozidla: ikonického, robustního a téměř nezničitelného. Navrhli díly, jejichž funkce dodnes beze změny splňují svůj účel. Součásti, které po celé generace vytvářely zcela vlastní charakter.

Exteriér

Ikonický design.

Před 40 lety vznikla jedinečná DNA Třídy G. Ikonické prvky, které jí dnes stejně jako tenkrát propůjčují jedinečný vzhled.

Její funkční, robustní příď si po celá desetiletí udržela svůj charakter. Jasné vedení linií a velké, rovné plochy určují pohled z boku. Charakteristické jsou vně se nacházející závěsy dveří, boční ochranné lišty a nápadně umístěné náhradní kolo na dveřích zavazadlového prostoru. Výrazné obložení podběhů kol a široký rozchod zajišťují dominantní vzhled.

Sady designové výbavy

Individuální výbavy, pro Vás komfortně kombinované.

Sada doplňků z nerezové oceli

Propůjčte svému vozidlu mimořádně exkluzivní vzhled se sadou doplňků z nerezové oceli. Kryt náhradního kola, ochranná lišta nákladové hrany nebo osvětlené prahové lišty s nápisem „Mercedes-Benz“ jsou vyrobeny z nerezové oceli a ukáží Váš smysl pro dynamiku a individualitu.
 • Kryt náhradního kola z nerezové oceli s 3D hvězdou Mercedes-Benz (RB9)
 • Stupátka vlevo a vpravo (T84)
 • Prahové lišty z nerezové oceli, podsvícené, vpředu s nápisem „Mercedes-Benz“
 • Ochranná lišta nákladové hrany vzadu z nerezové oceli, rýhovaná
 • Boční ochranná lišta s ozdobným prvkem v černé s dekorativními pásky (C91)

Sada Night

Se sadou Night působí sportovní exteriér ještě expresivněji. Za tím účelem je řada prvků provedena v černé obsidian. Podle zvoleného barevného odstínu tak vznikají kontrasty nebo plynulé přechody. V každém případě to vždy znamená jasné plus pro Vaši individualitu.
 • Maska chladiče včetně lamel a lemování hvězdy Mercedes lakované v barevném odstínu černá obsidian
 • Ztmavená směrová světla a světlo zpátečky a také světlomety
 • Kryty vnějších zpětných zrcátek lakované v barevném odstínu černá obsidian
 • Kryt náhradního kola lakovaný v barevném odstínu černá obsidian
 • Ozdobné prvky v nárazníku lakované v barevném odstínu černá obsidian
 • Boční ochranná lišta s ozdobnou vložkou v černé barvě s jemnými proužky (C90)
 • Tmavě tónovaná skla zadních dveří a oken a okna dveří zavazadlového prostoru, za příplatek lze zrušit (W72)

Interiér

Nekonečný prostor.

Kompletně přepracovaný design interiéru dosáhl nové úrovně. Design a proporce v interiéru nenechávají na pochybách, že se zde jedná o ikonickou Třídu G: se sebevědomým vzhledem a hranatými tvary. Je to, jako by kmotrem velkorysého, prostorného interiéru Třídy G byla sama příroda. Koncepce prostoru je pro všechny cestující ve Třídě G vzorem velkorysosti a pohodlí.

G manufaktur

Vaše vozidlo Třídy G: jedinečné.

G manufaktur udělá z Vašeho vozidla Třídy G unikátní model. Program individualizace s více než jedním miliónem možných kombinací Vám dává volnou ruku. Prohledejte svět barev a rozhodněte se individuálně, kde ve vozidle má být příslušný barevný odstín použit: od prošití přes přístrojovou desku až po volant. Aby Váš vůz Třídy G získal individuální vzhled podle Vašich přání, je již tradičně mnoho prvků G manufaktur vyráběno ručně.

Sedadla G manufaktur

Sedadla G manufaktur povznášejí estetiku na novou úroveň. Zkušení sedláři zpracovávají kůži G manufaktur se zručností umělce a propůjčují sedadlům jedinečný charakter. Vybírat můžete ze tří různých vzorů a nejrůznějších barev. Možné je téměř vše: od barevného prošití přes dvoubarevná až po zcela probarvená sedadla.

Interiér G manufaktur

Propůjčte svému vozidlu Třídy G individuální vzhled: díky G manufaktur můžete volit z šesti různobarevných přístrojových desek a volantů. Navíc máte k dispozici dva volanty v provedení dřevo/kůže. Budete tak velmi stylově udávat směr. K dalším optickým výrazným prvkům patří dva různobarevné pásy a držadla potažená kůží s nápisem G manufaktur.

Barevné odstíny G manufaktur

Exkluzivní barevné odstíny G manufaktur září i v matném provedení a jsou nabízeny v ještě širší paletě než kdykoliv předtím. Vyberte si z efektních metalických barevných odstínů, sametově matných povrchů magno nebo barevných odstínů bright s vysoce kvalitními efektními pigmenty – i když to nebude snadné: k dispozici totiž máte 23 barevných odstínů G manufaktur.

Exteriér G manufaktur

Pro všechny, kteří mají rádi černou: prostřednictvím černých akcentů G manufaktur a černých ráfků propůjčíte vozidlu Třídy G mystický vzhled a zdůrazníte jeho individualitu. Máte možnost zdůraznit některé části vozu nebo své vozidlo poprvé od uvedení Třídy G na trh nechat odít zcela do černé. Pro všechny, kteří to mají raději pestré barvy: Váš kryt náhradního kola může být také lakován v barvě vozidla.

Dědictví

Manufaktura ve Štýrském Hradci.

Vývoj legendy není pouhým povoláním. Je posláním.

Komfort interiéru a multimédia

Prostorný interiér.

Člověk odjakživa hledá klid v přírodě. Se Třídou G ho však najde i uprostřed města. Koncepce prostoru přináší citelně více místa v oblasti hlavy a nohou. Intuitivní a zároveň moderní ovládání se stará o to, aby Váš prožitek nebyl ničím rušen: např. ovládání aktivních ortopedických sedadel. Pomocí nafukovacích vzduchových komor a ventilace sedadel se stará o maximální možný komfort sezení a díky dynamické funkci o vynikající boční oporu v zatáčkách. Kromě toho osm masážních programů navyšuje pocit pohody a z každé jízdy činí mimořádný požitek.

Automatické telefonování

Zažijte výhody zcela nezávislého telefonního modulu včetně WiFi hotspotu. LTE Pro zajištění maximální kvalitu hovoru je telefonní modul přímo spojený s venkovní anténou, má vlastní SIM kartu nebo je napojen přes profil SAP. Budete nezávislí na chytrém telefonu a stavu nabití – a záření spojené s používáním mobilu bude vedeno téměř zcela ven.

Surround soundsystém Burmester®

Vychutnejte si vyšší výkon a exkluzivitu prostřednictvím legendárního zvuku Burmester. Vysoce výkonné reproduktory poskytují prvotřídní prostorový zvuk. Ten můžete cíleně optimalizovat pro přední a zadní místa k sezení a zintenzivnit tak poslechový zážitek.

Sada pro chytrý telefon

Sada pro chytrý telefon propojí mobilní telefon s multimediálním systémem přes aplikace Apple CarPlay™ a Android Auto. Tím získáte pohodlný přístup k nejdůležitějším aplikacím Vašeho chytrého telefonu. Můžete snadno a rychle používat také aplikace od jiných poskytovatelů, jako např. Spotify.

TV tuner

TV tuner promění Vaše vozidlo v domácí kino. Ať už v dopravní koloně nebo během přestávky v autě, díky digitálnímu příjmu si se svými spolucestujícími užijete televizi na multimediálním displeji ve skvělém rozlišení.

Širokoúhlý kokpit

Futuristicky působící koncepce zobrazování: dvě obrazovky s úhlopříčkou 12,3 palce pro displej sdruženého přístroje a media displej jsou sdruženy pod společným krycím sklem. Vy určujete dynamicky zobrazované obsahy. Prostřednictvím 3 vzhledů přizpůsobíte zobrazení displeje sdruženého přístroje svým přáním.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?