Mercedes-Benz

Mercedes-Maybach GLS

Bohatství nezávislosti


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Objem zavazadlového prostoru 520 litrů

Výkon až 410 kW (557 PS)

Výrazné prvky vozidla

Tento luxus nabízí pouze Mercedes-Maybach.

Impozantní maska chladiče vozu Mercedes-Maybach s luxusními, svislými vzpěrami vzbudí úžas jako první. Objevte další exkluzivní výbavy, např. ambientní osvětlení v obložení stropu, a užívejte si maximální luxus v automobilu na čtyřech exkluzivních sedadlech.

Exteriér

Pohled na naše nejluxusnější SUV.

Exteriér nového modelu Mercedes-Maybach GLS zdobí specifické prvky jako impozantní chromovaná maska chladiče v elegantním designu s úzkými svislými výztuhami nebo velká kola. Například jako 23palcová kovaná kola Maybach (58,4 cm) v exkluzivním vícepaprskovém designu.

Interiér

Cestování v novém světě.

V novém modelu Mercedes-Maybach GLS Vás čeká stylový, komfortní a prostorný interiér s neopakovatelnou atmosférou. Moderně vybavený interiér vozu, který své cestující obklopí nejvyšším luxusem, Vám umožní prožít nespočet okamžiků vnitřního klidu a bezpečí.

Sady designové výbavy

Kombinace doporučené našimi designéry.

Některé designové příplatkové výbavy jsme pro Vás již zkombinovali do atraktivních a stylových sad.

Výrazné komfortní prvky v interiéru

Luxusní jachta, kancelář vedoucího, oáza pohodlí.

Interiér nového vozu Mercedes-Maybach GLS se pro Vás může proměnit v cokoliv. V oblasti výbavy interiéru nezůstanou nesplněná téměř žádná přání – v nabídce je špičkový multimediální systém, který nadchne i audiofily, komfortní zadní sedadla First Class s možností komfortního ležení, chladicí přihrádka s postříbřenými sklenicemi na šampaňské.

Multimediální systém pro zadní řadu sedadel

Cestující v zadní části vozu nebudou věřit svým očím a uším: v novém vozu Mercedes-Maybach GLS na ně čeká špičkový multimediální systém, který nadchne i audiofily. Kromě surround soundsystému Burmester® High-End 3D s 28 reproduktory jsou k dispozici také dva pevně integrované Full HD displeje s dotykovým ovládáním.

Komfortní zadní sedadla First Class

Maximální komfort při cestování zažijete na zadních sedadlech Executive, která jsou součástí standardní výbavy. Ta lze stisknutím tlačítka nastavit do mimořádně pohodlné lůžkové polohy. Tato sedadla navíc disponují také velmi širokou opěrkou pod nohy. A na sedadlech se můžete se nechat hýčkat masáží na principu horkých kamenů a také ventilací sedadel.

Sklenice na šampaňské a chladnička

Ve čtyřsedadlové variantě je mezi oběma opěrkami zadních sedadel místo pro chladicí přihrádku, ve které je možné nápoje vychladit. Jako vhodný doplněk jsou v nabídce také postříbřené sklenice na šampaňské.
Nezapomeňte prosím, že sklenice na šampaňské je nutné objednat přes originální příslušenství Mercedes-Benz.

Žádné vibrace, žádné rušivé zvuky. Jen požitek z jízdy.

Jak nastavení podvozku, tak i komfort pohonu byly perfektně vyladěny s ohledem na specifické vlastnosti nového vozu Mercedes-Maybach GLS. Tuto téměř neuvěřitelnou suverenitu a styl si musíte sami vyzkoušet.

E-ACTIVE BODY CONTROL

Se systémem E-ACTIVE BODY CONTROL je v novém modelu Mercedes-Maybach GLS za příplatek dostupný zcela nově koncipovaný aktivní podvozek. Obsahuje rozpoznávání vozovky ROAD SURFACE SCAN na bázi kamery (pouze v kombinaci se sadou jízdních asistentů nebo sadou jízdních asistentů Plus) a funkci aktivního náklonu v zatáčkách CURVE a může vyhodnocovat jízdní situaci, rychlost a zatížení. Tlumení a regulace světlé výšky se podle toho automaticky přizpůsobují pro každé kolo zvlášť. Pomocí speciálně vyvinutého jízdního programu „Maybach“ lze podvozek přizpůsobit pro špičkový komfort cestování.

Sada akustického komfortu

Protihluková izolace zajištěná pomocí vrstveného bezpečnostního skla s akustickou fólií a dalších izolačních a tlumících opatření, významně snižuje rušivý hluk z vnějšku. Poklidná atmosféra podporuje Vaši koncentraci, abyste do cíle dorazili bez stresu. Vrstvené bezpečnostní sklo má navíc fólii pohlcující infračervené záření, takže se interiér vozu po dopadu slunečních paprsků méně zahřívá a povrchy si i během teplých dní zachovávají příjemnou teplotu.

Prostor pro nohy

Jen tam, kde se můžete volně pohybovat, se cítíte jako doma. Stejně jako v novém vozu Mercedes-Maybach GLS. Podstatně více prostoru pro nohy a sklon opěradla sedadla až 43,5° znamenají jediné: možnost opření a nádherného uvolnění.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?