Mercedes-Benz

Třída S Sedan

Zaměřuje se na to podstatné.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Výrazné prvky vozidla

Nová Třída S se zaměřuje na to podstatné: unikátní technologie pro zajištění komfortu a bezpečnosti, na které se můžete spolehnout. Ať už jako řidič, nebo jako cestující v zadní části. Moderní koncepce ovládání MBUX umožňuje v kombinaci s luxusními materiály dosud nepoznaný zážitek z jízdy.

Design exteriéru

Pokrokový design.

Suverénní estetika a luxusní velkorysost v ideální harmonii: designový jazyk smyslné čistoty ve své nejmodernější podobě. Protáhlé boční partie s dokonalými proporcemi a zapuštěnými klikami dveří. Styl a charakter nechybí ani přední části, poprvé se světlomety DIGITAL LIGHT, ani zadní partii se zdůrazněnou šířkou a dvoudílnými světly.

Design interiéru

Přesvědčí také vnitřními kvalitami.

Nový sedan Třídy S spojuje širokou nabídku vybraných materiálů s jemnými povrchy. Inovativní technologie a obrazovky s vysokým rozlišením mu propůjčují progresivní charakter. K tomu je nutné ještě přičíst technologicky vyspělé provedení a multimediální systém s uživatelsky přívětivým rozhraním.

Výrazné prvky v oblasti jízdního komfortu

Vynikající komfort podvozku.

Velký a luxusní cestovní sedan jako nový vůz Mercedes-Benz Třídy S nenabízí jen tradiční maximální jízdní komfort, pokud jde o odpružení a odvalování, nýbrž již dlouhou dobu je na špičce také v oblasti jízdních vlastností a jízdní dynamiky. Stejně tak je tomu u nového sedanu Třídy S.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?