Mercedes-Benz

Třída E Kupé

Vyrobena pro každodenní vítězství.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Výkon až 320 kW
Točivý moment až 520 Nm

Výrazné prvky vozidla

Výjimečný a všestranný atlet.

Jeho design Vás uchvátí. Multimediální systém Vám rozumí jako dobrý přítel. Komfort Vám zajistí příjemné prožití každé sekundy jízdy. Dokonalý vůz, se kterým zvládnete každodenní výzvy nejen stylově, nýbrž i dynamicky a komfortně. Poznejte výrazné prvky kupé Třídy E.

Exteriér

Dopřejte si dynamickou jízdu.

Design kupé Třídy E prokazuje nepřehlédnutelnou dynamiku: od protažené kapoty motoru, přes energicky tvarované powerdomy až po moderní design ráfků. Dalším atraktivním prvkem je výrazně tvarovaná přední část s nápadnou maskou chladiče a expresivní světlomety LED.

Interiér

Začněte každý den správně.

Strhující linie, sportovně vyladěná sedadla a vysoce kvalitní materiály podporují sportovní, stylový a atraktivní charakter kupé Třídy E. Sportovně laděný interiér se vyznačuje hodnotným provedením a plynule přecházejícími tvary a představuje interpretaci moderního luxusu.

MANUFAKTUR

Individualita ve své nejkrásnější podobě.

Design, komfort, bezpečnost a radost z jízdy – Mercedes-Benz Třídy E kupé hravě přesvědčí ve všech disciplínách. Prvotřídní dojem může podtrhnout už jen Vaše vlastní přidaná hodnota, a sice Váš vytříbený vkus. S vlastní výbavou tvořenou speciálními barevnými odstíny MANUFAKTUR, různorodými ozdobnými prvky a elegantními doplňky propůjčíte svému vozidlu individuální charakter.

Barevné odstíny MANUFAKTUR

Program MANUFAKTUR nabízí vysoce kvalitní barevné odstíny pro exteriér, které nemají srovnání. Musíte se pouze rozhodnout mezi efektními metalickými barevnými odstíny, sametově matnými povrchy magno a barevnými odstíny bright s obzvláště kvalitními efektními pigmenty. Bez ohledu na to, kterou barevnou variantu zvolíte, v programu MANUFAKTUR najdete vždycky ten správný odstín.
Přehled barevných odstínů MANUFAKTUR:
  • MANUFAKTUR bílá diamond bright
  • MANUFAKTUR červená Patagonia bright

Obložení stropu MANUFAKTUR

Pohled vzhůru přináší uklidnění a pohlazení pro oči. Značka MANUFAKTUR proto svěřila vybrané materiály do rukou zkušených řemeslníků, aby obložení stropu Vašeho vozu Mercedes-Benz upravili na míru do elegantní podoby. V interiéru tak vznikne dokonalá harmonie, která potěší Vaše smysly.
Přehled obložení stropu MANUFAKTUR:
  • Obložení stropu MANUFAKTUR mikrovláknem DINAMICA v barvě béžová macchiato
  • Obložení stropu MANUFAKTUR mikrovláknem DINAMICA v černé barvě

Ozdobné prvky MANUFAKTUR

Pro ozdobné prvky MANUFAKTUR se používají pouze materiály té nejvyšší kvality. Každý ozdobný prvek je pečlivě vybrán a podroben důslednému broušení a lakování, díky kterým se promění v mistrovský kousek. Dopřejte si pobyt v prostředí z nejvybranějších materiálů.
Pro Mercedes-Benz Třídy E kupé jsou ozdobné prvky dostupné v černém klavírovém laku MANUFAKTUR s designem flowing lines.

Digitální kokpit

Digitalizace mění vše. I Váš Mercedes.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?