Mercedes-Benz

Třída E Sedan

Vyroben pro každodenní vítězství


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Počet hybridních motorů 2

Elektrický dosah až 53 km

Nepřehlédnutelný dynamický charakter.

Připraven s přehledem zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Objevte výjimečné vlastnosti nového sedanu Třídy E. Tak dynamický, elegantní a luxusní jako nikdy předtím.  

Design exteriéru

Elegance v nové nejlepší formě.

Nezapře své dynamické zaměření. Protažená kapota motoru s powerdomy, nově navržené světlomety a moderní design ráfků dodávají novému sedanu Třídy E progresivní vzhled.

Manufaktur

Individualita ve své nejkrásnější podobě.

Design, komfort, bezpečnost a radost z jízdy – Mercedes-Benz Třídy E sedan hravě přesvědčí ve všech disciplínách. Prvotřídní dojem může podtrhnout už jen Vaše vlastní přidaná hodnota, a sice Váš vytříbený vkus. S vlastní výbavou tvořenou speciálními barevnými odstíny MANUFAKTUR, různorodými ozdobnými prvky a elegantními doplňky propůjčíte svému vozidlu individuální charakter.

Barevné odstíny MANUFAKTUR

Program MANUFAKTUR nabízí vysoce kvalitní barevné odstíny pro exteriér, které nemají srovnání. Musíte se pouze rozhodnout mezi efektními metalickými barevnými odstíny, sametově matnými povrchy magno a barevnými odstíny bright s obzvláště kvalitními efektními pigmenty. Bez ohledu na to, kterou barevnou variantu zvolíte, v programu MANUFAKTUR najdete vždycky ten správný odstín.
Přehled barevných odstínů MANUFAKTUR:
  • MANUFAKTUR bílá diamond bright
  • MANUFAKTUR červená hyacinth metalická
  • MANUFAKTUR šedá selenite magno

Obložení stropu MANUFAKTUR

Pohled vzhůru přináší uklidnění a pohlazení pro oči. Značka MANUFAKTUR proto svěřila vybrané materiály do rukou zkušených řemeslníků, aby obložení stropu Vašeho vozu Mercedes-Benz upravili na míru do elegantní podoby. V interiéru tak vznikne dokonalá harmonie, která potěší Vaše smysly.
Přehled obložení stropu MANUFAKTUR:
  • Obložení stropu MANUFAKTUR mikrovláknem DINAMICA v barvě béžová macchiato
  • Obložení stropu MANUFAKTUR mikrovláknem DINAMICA v černé barvě

Ozdobné prvky MANUFAKTUR

Pro ozdobné prvky MANUFAKTUR se používají pouze materiály té nejvyšší kvality. Každý ozdobný prvek je pečlivě vybrán a podroben důslednému broušení a lakování, díky kterým se promění v mistrovský kousek. Dopřejte si pobyt v prostředí z nejvybranějších materiálů.
Pro Mercedes-Benz Třídy E sedan jsou ozdobné prvky dostupné v černém klavírovém laku MANUFAKTUR s designem flowing lines.

Design interiéru

Atletický až do nejmenšího detailu.

Nový sedan Třídy E spojuje vše, co Vám zpříjemní každodenní používání automobilu: elegantní materiály, inovativní technologie a ještě vyšší komfort. Harmonický design působí velmi elegantně. Pomocí řady prvků výbavy můžete interiéru vtisknout individuální podobu.

Výrazné prvky v oblasti jízdního komfortu

Vysoce výkonný vůz.

V oblasti komfortu patří sedan Třídy E ve své třídě ke špičce. AIR BODY CONTROL, devítistupňová automatická převodovka a individuální jízdní programy Vám pomohou zvládnout Vaše každodenní úkoly dynamičtěji a zejména komfortněji.

Plug-in hybrid

Nastartujte s novou energií.

Nový sedan Třídy E s pohonem plug-in hybrid.

Jezděte ve městě bez lokálních emisí a na dlouhých trasách si vychutnejte obvyklé potěšení z jízdy v sedanu Třídy E: díky důmyslné technologii plug-in hybrid ušetříte na spotřebě bez kompromisů v oblasti výkonu. Volitelně se vznětovým nebo zážehovým motorem

Mercedes-Benz Třídy E sedan E 300 e

Dynamika, elegance, komfort až do nejmenšího detailu – díky všem těmto vlastnostem je nový sedan Třídy E sedan měřítkem pro prémiovou třídu. Model E 300 e plug-in hybrid nastavuje nová měřítka i v oblasti pohonu. Spojuje účinné zážehové motory se špičkovými elektrickými pohony. Budete překvapeni jeho dojezdem v městském provozu: bez lokálních emisí a ztráty dynamiky.
Sedan Třídy E: E 300 e: vážená spotřeba paliva: 1,5-2,0 l/100 km, vážené emise: CO2: 35-45 g/km, vážená spotřeba elektrického proudu: 21,6 -24,1 kWh/100 km[1]

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?