Mercedes-Benz

Třída E Kombi

Vyrobeno pro každodenní vítězství


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Počet hybridních motorů 2

Dojezd na elektrický pohon až 53 km

Výkonné v každé disciplíně.

Kombi Třídy E je vytvořeno tak, aby zvládalo všechny výzvy všedního dne. S veskrze dynamickým designem, intuitivním plně digitálním kokpitem a zavazadlovým prostorem, který nemůže být velkorysejší. Seznamte se s kombi Třídy E z jeho nejlepších stránek.

Exteriér

Sportovní vzhled.

Elegantní bylo kombi Třídy E odjakživa – markantní powerdomy, výraznější příď a četné další sportovní designové prvky nyní zaručují ještě dynamičtější celkový vzhled.

Interiér

Prostor, který ohromí.

Bez ohledu na to, zda jde o komfort, inovace nebo kvalitu zpracování: kombi Třídy E nabízí výrazně více prostoru v každém ohledu. Dynamické designové prvky se starají o sportovní eleganci. Přitom nejdůležitější prvek je vždy standardní výbavou vozidla: tlukot srdce.

MANUFAKTUR

Individualita ve své nejkrásnější podobě.

Design, komfort, bezpečnost a radost z jízdy – Mercedes-Benz Třídy E kombi hravě přesvědčí ve všech disciplínách. Prvotřídní dojem může podtrhnout už jen Vaše vlastní přidaná hodnota, a sice Váš vytříbený vkus. S vlastní výbavou tvořenou speciálními barevnými odstíny MANUFAKTUR, různorodými ozdobnými prvky a elegantními doplňky propůjčíte svému vozidlu individuální charakter.

Barevné odstíny MANUFAKTUR

Program MANUFAKTUR nabízí vysoce kvalitní barevné odstíny pro exteriér, které nemají srovnání. Musíte se pouze rozhodnout mezi efektními metalickými barevnými odstíny, sametově matnými povrchy magno a barevnými odstíny bright s obzvláště kvalitními efektními pigmenty. Bez ohledu na to, kterou barevnou variantu zvolíte, v programu MANUFAKTUR najdete vždycky ten správný odstín.
Přehled barevných odstínů MANUFAKTUR:
  • MANUFAKTUR bílá diamond bright
  • MANUFAKTUR červená hyacinth metalická
  • MANUFAKTUR šedá selenite magno

Obložení stropu MANUFAKTUR

Pohled vzhůru přináší uklidnění a pohlazení pro oči. Značka MANUFAKTUR proto svěřila vybrané materiály do rukou zkušených řemeslníků, aby obložení stropu Vašeho vozu Mercedes-Benz upravili na míru do elegantní podoby. V interiéru tak vznikne dokonalá harmonie, která potěší Vaše smysly.
Přehled obložení stropu MANUFAKTUR:
-Obložení stropu MANUFAKTUR mikrovláknem DINAMICA v barvě béžová macchiato
-Obložení stropu MANUFAKTUR mikrovláknem DINAMICA v černé barvě

Ozdobné prvky MANUFAKTUR

Pro ozdobné prvky MANUFAKTUR se používají pouze materiály nejvyšší kvality. Každý ozdobný prvek je pečlivě vybrán a podroben náročnému broušení a lakování, díky kterým se promění v mistrovský kousek. Dopřejte si pobyt v prostředí z prvotřídních materiálů.
Pro Mercedes-Benz Třídy E kombi jsou ozdobné prvky dostupné v černém klavírovém laku MANUFAKTUR s designem flowing lines.

Výrazné prvky v oblasti jízdního komfortu

Sportování ještě nikdy nebylo tak pohodlné.

Třída E to dokazuje také jako model kombi: v oblasti komfortu jí totiž nelze nic vytknout. AIR BODY CONTROL, devítistupňová automatická převodovka a individuální jízdní programy Vám pomohou zvládnout Vaše každodenní úkoly dynamičtěji a zejména komfortněji.

Jízdní komfort All-Terrain

Jeho terén: suverenita.
Kombi All-Terrain Třídy E.
Vyšší světlá výška a inovativní vlastnosti podvozku zaručují příkladný komfort a agilní jízdní vlastnosti i na nekvalitních vozovkách a za špatného počasí.
Náročné podmínky na silnici? AIR BODY CONTROL zaručuje valivý komfort a jízdní dynamiku na nejvyšší úrovni. Tlumení se přitom na každém kole přizpůsobuje aktuální jízdní situaci a podle přání může být nastavení komfortní nebo sportovní. V kombinaci s režimem „All-Terrain“ zažijete suverénní jízdní vlastnosti za téměř jakýchkoliv podmínek.

Plug-in hybrid

Stačí ho nabít a můžete vyrazit.

Kombi Třídy E s technologií plug-in hybrid.

Jezděte ve městě bez lokálních emisí a na dlouhých trasách si vychutnejte obvyklé potěšení z jízdy v kombi Třídy E: díky důmyslné technologii plug-in hybrid ušetříte na spotřebě bez kompromisů v oblasti výkonu. Volitelně dostupné se vznětovým nebo zážehovým motorem.

Mercedes-Benz Třídy E: kombi E 300 e

Komfort, prostor, jízdní dynamika, kvalita zpracování – všechny tyto vlastnosti činí z nového kombi Třídy E měřítko vozidel vyšší třídy. Jako model E 300 e plug-in hybrid představuje začátek další fáze vývoje a spojuje účinné zážehové motory se špičkovými elektrickými pohony. V centru města můžete jezdit bez lokálních emisí, a přesto se nemusíte vzdát ani komfortní jízdy po dálnicích.
Třída E kombi E 300 e: vážená spotřeba paliva: 1,5-2,0 l/100 km, vážené emise: CO2: 35-45 g/km, vážená spotřeba elektrického proudu:21,6 - 24,1 kWh/100 km[1]

Mercedes-Benz Třídy E: kombi E 300 de

V novém modelu E 300 de, kombi Třídy E, bijí hned dvě silná srdce: nejnovější generace vznětových motorů Mercedes-Benz a špičková technologie EQ plug-in hybrid. Oba druhy pohonu spolupracují velmi efektivně a zajišťují dvojnásobný jízdní komfort: bez lokálních emisí ve městě a optimální jízdní vlastnosti na dálnici.
Třída E kombi E 300 de: vážená spotřeba paliva: 1,5-1,6 l/100 km, vážené emise: CO2: 38-43 g/km, vážená spotřeba elektrického proudu: 23,2 - 25,0 kWh/100 km[1]

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?