Mercedes-Benz

GLE SUV

Důsledný s každou linií.


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

Točivý moment až 520-850 Nm

Výkon až 320-450 kW
Zrychlení od 5,3-3,8 s z 0 na 100 km/h

SUV s obrovskou elegancí.

V pravou chvíli zdrženlivý a hned zas suverénní – to je umění designu GLE.

Exteriér

Styl se nebojí žádného srovnání.

Podívejte se ovšem sami: linie výbavy GLE.

Interiér

Výbava je vše, na čem záleží.

Digitální displeje, pórovitá dřeva a výrazné designové prvky SUV svědčí o vynikající výbavě interiéru.

Sady designové výbavy

Naše výrazné prvky, zkombinované pro Vás.

Často jsou to právě malé detaily, které u nového GLE SUV vytvářejí velký rozdíl.

Sada Night

Více charakteru – expresivní styl. Sada Night spojuje pomocí jedinečných černých designových prvků výrazné akcenty s linií AMG. Tyto zdůrazňují sportovní charakter a sportovně laděnou tvář Vašeho vozidla. Ideální pro individualisty, kteří umí ocenit výrazný design.
Součásti:
 • Diamantová maska chladiče s chromovanými piny, lamelou v lesklé černé barvě
 • 5dvouparsková kola AMG z lehké slitiny o rozměru 50,8 cm (20 palců), lakovaná černou barvou a leštěná (RZW)
 • za příplatek: vícepaprsková kola AMG z lehké slitiny o rozměru 53,3 cm (21 palců), lakovaná černou barvou a leštěná (RWB)
 • za příplatek: 5dvoupaprsková kola AMG z lehké slitiny o rozměru 55,9 cm (22 palců), lakovaná černou barvou a leštěná (RXT)
 • Přední nárazník AMG s designem křídla ve tvaru písmene A s ozdobnou lištou v lesklé černé barvě
 • Zadní nárazník AMG s difuzorem v černé barvě a s ozdobnou lištou v lesklé černé barvě
 • Přívody vzduchu v mřížce chladiče a předním nárazníku v lesklé černé barvě
 • Pevný střešní nosič v matné černé barvě
 • Ozdobná lišta linie oken a boční ozdobná lišta v černé barvě
 • Kryty vnějších zpětných zrcátek lakovaná lesklou černou barvou
 • Determální, tmavě tónovaná skla od sloupku B (840)

Uživatelské rozhraní

MBUX (Mercedes-Benz User Experience).

GLE je první SUV s vynikajícím multimediálním systémem MBUX. Zahrnuje mimo jiné systém ovládání přirozeným hlasem a dotykovou obrazovku a při každé jízdě se učí poznávat zvyklosti a záliby řidiče.

Mercedes me connect

Nesmírně komfortní ‒ s digitálními službami od Mercedes-Benz.

Více informací

Se službami Mercedes me connect a vhodnými aplikacemi Mercedes me zažijete navýšení komfortu, bezpečnosti, radosti z jízdy a digitální podpory, protože díky nim ve vozidle získáte důležité informace a praktické funkce pro Váš Mercedes a chytrý telefon.
Díky široké nabídce služeb Mercedes me connect máte na palubě kdykoliv kompletní zážitek z jízdy ‒ zcela podle Vaší volby. Protože Vy rozhodujete, které z těchto služeb chcete aktivně využívat. A s vhodnými aplikacemi v chytrém telefonu máte trvalý přehled o důležitých informacích a praktických funkcích Vašeho Mercedesu, i když jste mimo vozidlo.
Výrazné prvky:
 • Komfort
 • Dálkové ovládání
 • Navigace
 • Ochrana vozidla

Alternativní pohon

Pohony plug-in hybrid třetí generace: nyní máte u kombinovaného pohonu poprvé možnost volby mezi zážehovým a vznětovým motorem.

GLE jako aktuálně největší SUV s pohonem plug-in hybrid od Mercedes-Benz těží u obou motorů zejména z aktuálního stavu technologického pokroku. Ten se projevuje delším dojezdem na elektrický pohon, zvětšeným akumulátorem, rychlejším nabíjením na cestách a hlavně ještě větším požitkem z jízdy na elektrický pohon.

GLE 350 e

GLE se zážehovým motorem a technologií plug-in hybrid těží z výhod technologie třetí generace pohonů plug-in hybrid od Mercedes-Benz a zaujme výrazně delším dojezdem na elektrický pohon a také řadou dalších opatření pro bezstarostný jízdní komfort. GLE 350 e kombinuje dynamiku výkonného elektromotoru s výkonem 100 kW a kapacitu výrazně zvětšeného akumulátoru s účinným čtyřválcovým zážehovým motorem pro dosažení výkonu systému 245 kW (333 k)[1] a točivého momentu systému až 700 Nm[1].
Díky těmto vlastnostem lze s GLE poprvé dosáhnout dojezdu na elektrický pohon až 106 km (NEDC), což by mohlo výrazně zvýšit podíl jízd na elektrický pohon bez lokálních emisí ve městě a na krátké vzdálenosti. Přesvědčivý přínos, pokud jde o vhodnost pro každodenní používání ‒ stejně jako plně variabilní pohon všech kol se schopností rekuperace přes všechna čtyři kola a možnost rychlého nabíjení na cestách pomocí integrované nabíjecí zásuvky COMBO. Nelze opomenout ani známé praktické přednosti vozu GLE jako dlouhý rozvor, velkorysý vnitřní prostor a navzdory akumulátoru optimálně využitelný zavazadlový prostor.

GLE 350 de

GLE propojuje dynamiku elektromotoru s výkonem 100 kW a kapacitu zvětšeného akumulátoru s dopředným tahem a účinností čtyřválcového vznětového motoru nejnovější konstrukce pro dosažení výkonu systému až 235 kW (320 k)[1] a točivého momentu systému až 700 Nm[1].
Při odpovídajícím způsobu jízdy lze s tímto vozem poprvé dosáhnout dojezdu na elektrický pohon až 106 km (NEDC), což může výrazně zvýšit podíl jízd na elektrický pohon bez lokálních emisí ve městě a na krátké vzdálenosti. Přesvědčivý přínos, pokud jde o vhodnost pro každodenní používání ‒ stejně jako plně variabilní pohon všech kol, možnost rychlého nabíjení na cestách pomocí integrované nabíjecí zásuvky COMBO a schopnost výkonné rekuperace přes všechna čtyři kola. Dalšími známými praktickými přednostmi vozu GLE jsou dlouhý rozvor, velkorysý vnitřní prostor a navzdory akumulátoru optimálně využitelný zavazadlový prostor.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?