Mercedes-Benz

EQS


Zamluvte si ještě dnes svou zkušební jízdu.


Sestavte si svůj Mercedes-Benz dle Vašich představ.

782 km čistě elektrický dojezd (WLTP)
0 gramů emisí CO2
31 minut nabíjení u rychlonabíjecích stanic

Design exteriéru

Nejvíce aerodynamický sériový vůz na světě.

Automobilový luxus v té nejlepší formě: elektrický pohon umožňuje zcela novou koncepci využití prostoru. Mnohem flexibilnější a vzdušnější než běžné sedany, přitom obdivuhodně elegantní: celé vozidlo obepíná jediný oblouk. Moderní vzhled navíc vpředu podtrhuje maska chladiče s černým panelem typická pro Mercedes-EQ a světelné pásy na přídi a zádi.

Design interiéru

Vzbuzuje ten nejlepší pocit z prostoru na světě.

Nově vymyšlený, elegantně ztvárněný: interiér nového EQS vyhoví těm nejvyšším nárokům. A bude Vás inspirovat a okouzlovat. Nechte se překvapit ‒ radostné očekávání ještě nikdy nebylo tak působivé a zároveň intuitivní.

Linie výbavy

Individuální design pro speciální požadavky.

Výrazné prvky v oblasti jízdního komfortu

Nové EQS přináší novou vzrušující definici jízdního komfortu.

Nové EQS není jen tak nějaký automobil. EQS je vozidlo, které přináší novou definici jízdního komfortu bez kompromisů. Nastupte si a objevte nové pojetí pohody a moderního luxusu budoucnosti.

Sada zadních komfortních sedadel

Přijeďte do cíle odpočinutí.
Optimální komfort sezení v zadní části: ortopedická sedadla přesvědčí nejen optimální polohou sezení. Pomocí nejrůznějších masážních programů také přináší povzbuzení nebo uvolnění. Příjemný efekt – zejména za chladných dnů – má vyhřívání sedadel Plus s rychlou odezvou.

Sada zadních sedadel

Odpočívejte a nabíjejte. Současně.
Proměňte zadní část svého vozidla v útulný salonek: díky elektricky nastavitelným opěradlům a ventilaci sedadel tam zažijete neuvěřitelný komfort sezení. Komfortní loketní opěrka rovněž podporuje pohodové cestování – v neposlední řadě díky dvojitému držáku nápojů a integrované možnosti induktivního nabíjení.

Výrazné prvky standardní výbavy

Standardní výbava: prémiový vzhled.

Vysoce kvalitní materiály, nejmodernější asistenční systémy a design, který nastavuje měřítka v každém ohledu: objevte inovativní a pokrokovou standardní výbavu nového EQS od Mercedes-EQ.

Dveře zavazadlového prostoru EASY-PACK

Opravdu praktická funkce: dveře zavazadlového prostoru EASY-PACK lze elektricky otevřít a zavřít a usnadnit tak nakládání a vykládání zavazadlového prostoru. Otevírání zavazadlového prostoru můžete pohodlně spustit stisknutím tlačítka a dalším stisknutím ho kdykoli přerušit.

Řízení zadní nápravy

Řízení zadní nápravy s přizpůsobením úhlu natočení řízeného kola o 4,5° Vám poskytuje hned tří výhody: suverénnější jízdní vlastnosti, výrazně vyšší agilitu a v neposlední řadě lepší obratnost – například při parkování. Zadní kola jsou přitom podle rychlosti řízena souběžně nebo protiběžně vůči předním kolům.

Komfortní sada KEYLESS-GO

Maximální komfort pro Váš běžný den za volantem: s komfortní sadou KEYLESS-GO otevřete, nastartujete a zamknete své vozidlo, stačí mít jen u sebe klíček od vozidla. HANDS-FREE ACCESS umožňuje bezdotykové a plně automatické otevření a zavření dveří zavazadlového prostoru.

Paměťová sada

S paměťovou sadou můžete uložit a pohodlně zvolit až tři různé polohy sedadla. Kromě toho se ukládají nastavení sloupku řízení, vnějších zpětných zrcátek a příplatkového head-up displeje. Pokud jste si vytvořili uživatelský profil, musíte ho aktivovat na centrálním displeji, abyste mohli načíst svá osobní nastavení.

Vyhřívání sedadla pro řidiče a spolujezdce

Příjemné teplo a tím vysoký komfort sezení a cestování. Za chladného počasí nebo podle Vašich osobních preferencí zajistí vyhřívání sedadel na sedácích a opěradlech rychle příjemnou teplotu. Intenzitu lze zvolit ve třech stupních. Inteligentní a komfortní funkce: vyhřívání sedadel se postupně automaticky vypne.

Sada displejů

Plně digitální zážitek z jízdy: sada displejů obohatí Váš Mercedes o brilantní obrazovky. Individuálně nastavitelný 12,3palcový displej řidiče Vám zobrazuje důležité informace k jízdě. Pomocí 12,8palcového centrálního displeje OLED intuitivně ovládáte multimediální systém MBUX díky haptické odezvě.

Nenašli jste všechny informace, které byste potřebovali?