Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Autopojištění

Naše produkty nejsou jen pojištěním – jsou službou, na kterou se můžete spolehnout

K prestižní značce patří kromě prvotřídních finančních služeb také odpovídající pojištění. Společnost Mercedes-Benz Financial Services pro Vás ve spolupráci s renomovanými pojišťovnami neustále vyvíjí nové pojistné produkty, které Vám zajistí nejen výhodné podmínky, ale i vynikající kvalitu služeb.

Nabízíme Vám nejen výhodné pojistné sazby, ale především kvalitní a spolehlivé služby zejména v době, kdy je opravdu potřebujete, tedy v případě pojistných událostí či vyřizování nejrůznějších záležitostí.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění (HAV) kryje škody související s poškozením či zničením vozidla v důsledku havárie, vandalismu nebo živelní události, a také rizika jeho odcizení. V případě, že je HAV uzavřeno v rámci leasingové nebo úvěrové smlouvy, je pojistné po celou dobu trvání smlouvy fixní, nenesete tedy žádné riziko jeho zvýšení. Navíc je rozloženo do měsíčních splátek a Vy nebudete zatěžováni administrativou ani jednorázovými ročními platbami.

Povinné ručení

Povinné ručení (POV) je Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a podle zákona 168/1999 Sb. jej musí uzavřít každý vlastník motorového vozidla. Uzavření POV prostřednictvím MBFS pro Vás představuje odstranění veškeré administrativy, platbu v měsíčních splátkách a neměnnost pojistné sazby po celou dobu trvání leasingové nebo úvěrové smlouvy.

Pojištění GAP

Pojištění GAP je doplňkovým produktem k HAV a pokrývá riziko snížení tržní hodnoty vozu v případě totální škody nebo odcizení vozu.

Doplňkové pojištění

Pojištění skel, zavazadel, poskytnutí náhradního vozidla, úrazové pojištění osob ve vozidle, pojištění právní ochrany

Zaujali jsme Vás?