Mercedes-Benz

Služby pro EQ

Naši profesionálně vyškolení servisní zaměstnanci s využitím vhodného speciálního nářadí starají o to, aby byl Váš elektromobil v těch nejlepších rukou. Tímto způsobem přispíváme k bezpečnosti, funkčnosti a zachování hodnoty Vašeho vozu Mercedes-EQ.

Servis A
V rámci prohlídky při servisu A Vaše vozidlo důkladně zkontrolujeme. Abyste si ve svém vozu Mercedes-EQ mohli užívat klidnou a bezpečnou jízdu i nadále.

Servis B
Během prohlídky v rámci servisu B Váš Mercedes-EQ velmi důkladně zkontrolujeme. Prověříme všechny součásti vozidla, které by mohly mít negativní vliv na bezpečnost a komfort ovládání Vašeho vozu.

Pravidelná technická prohlídka
Pravidelnou technickou prohlídku u nás provádí státem uznaná kontrolní organizace. Protože kontrola a oprava probíhají pod jednou střechou, lze případné nedostatky odstranit na místě ještě týž den. Ušetříte si tak další termín pro opakovanou prohlídku a poplatek s ní spojený.

Výměna kol
Váš Mercedes-EQ Vás bude spolehlivě vozit po celý rok, bez ohledu na ročním období. To mimo jiné závisí na správném obutí. Pneumatiky a kompletní kola od Mercedes-Benz jsou optimalizovány přesně pro Vaše vozidlo – a také pro každé období.

Vyzvednutí a přistavení vozidla
Nemáte čas dovézt svůj Mercedes-EQ do servisu? Nevadí. Rádi Váš Mercedes-EQ vyzvedneme – u Vás doma nebo na jakémkoliv jiném místě v definovaném okruhu. Až bude údržba Vašeho vozu Mercedes-EQ hotová a vůz bude umytý, přivezeme Vám jej zase zpět.

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás.