Mercedes-Benz

Originální produkty péče

Postarejte se kvalitně o exteriér a interiér svého vozu.

Péče o lak: Pro skvělé uchování hodnoty

Na první pohled určuje vzhled Vašeho vozu: lak. Péče Mercedes-Benz Vám jej pomáhá udržet bez vad a nepoškozený. Protože je vnější ochranná vrstva vozu ohrožována klimatickými podmínkami a dalšími vnějšími vlivy.

V tomto a v mnoha dalších případech pomůže včasná aplikace originálních produktů péče Mercedes-Benz. Jejich pomocí budete moci neustále obnovovat skutečný lesk laku a chromových prvků.

Péče o Exteriér: Zcela chráněno a s celkovou péčí

S odbornou péčí bude Váš vůz Mercedes-Benz jen zářit a navíc bude chráněn před nepříznivými povětrnostními vlivy - například před extrémním počasím. Nebo železným prachem: Tyto jemné částečky vznikají obroušením kolejnic, kabelových vedení nebo jsou průmyslovým prachem a ve vzduchu se nacházejí všude. Nebezpečné jsou rovněž pozůstatky hmyzu.

Tyto a mnoho dalších problémů je možné vyřešit pravidelným čištěním a používáním originálních produktů péče o vůz Mercedes-Benz.

Péče o interiér: Ve skvělé formě i uvnitř

Tkaniny, plasty nebo kůže: Interiér Vašeho vozu je vybaven vysoce kvalitními materiály. Abyste zajistili, že se budete v tomto prostředí vždy cítit pohodlně, byla vytvořena řada originálních produktů péče o vůz Mercedes-Benz.

Zimní péče: Bezpečné plus v minusových teplotách

Mráz, led a sníh patří mezi nejhorší nepřátele Vašeho vozu Mercedes. S pomocí zimní péče Mercedes-Benz je jednoduše smetete. Například u čelního skla, abyste měli nerušený výhled na vozovku. A když jste v pohybu, povrch Vašeho vozu je vystaven dalšímu nebezpečí: posypové soli. Malé krystalky se chovají jako štěrk a rozpuštěné ve vodě podporují korozi: zejména laku, přední koncové části vozu a podběhů kol.

Proto Vám doporučujeme, abyste svůj vůz pravidelně čistili a správně o něj pečovali. Nabízíme řadu produktů originální péče – pro každý problém, pro každou oblast, pro každé roční období.

Stáhněte si katalog naší originální kosmetiky

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás.