Mercedes-Benz

Telematika a logistika

Mercedes-Benz Uptime

Nákladní vozidlo vydělává peníze jen tehdy, když jezdí. Díky inteligentnímu zesíťování zvyšuje služba Mercedes-Benz Uptime dostupnost, průběžně diagnostikuje stav vozidla a připojeného návěsu a přívěsu a vydává konkrétní doporučení k akci. Tak lze doposud neplánované návštěvy servisu naplánovat a minimalizovat výpadky vozidel.

Díky inteligentnímu síťovému propojení vozidla, servisu Mercedes-Benz a Vaší přepravní společnosti stanovuje služba Mercedes-Benz Uptime nová měřítka. Výsledek: výrazné zlepšení možností plánování návštěv servisu a zvýšená dostupnost vozidla.

Zabránění předvídatelným odstávkám vozidel
Rychlá servisní řešení pro včasné plnění vašich přepravních objednávek.

Maximální možnost plánování a efektivita Vašich návštěv servisu
Minimální náklady na řešení oprav a údržby.

Maximální transparentnost
Jasné informace o požadovaných opravných úkonech. Zabránění nepotřebným návštěvám servisu a nákladům.

Služba Mercedes-Benz Uptime je nedílnou součástí servisní smlouvy Mercedes-Benz Complete.

Fleetboard: Efektivita pro nás není jen cílem. Ale cestou.

Analýza použití Fleetboard přispívá ke stylu jízdy snižujícímu spotřebu a opotřebení vozidla. K tomu účelu zaznamenává telematický systém technické údaje z nákladního vozidla a vyhodnocuje je. Kromě toho se zobrazí, jak intenzivně je systém Predictive Powertrain Control využíván. Na základě těchto údajů je jízdní chování řidičů ohodnoceno známkami. To umožňuje objektivní posouzení stylu jízdy a přizpůsobení školení příslušnému řidiči. Vše společně může vést k úspoře paliva až 15 %.

Zaujali Vás naše služby? Zavolejte nám.