Mercedes-Benz

Servisní smlouvy ServiceContracts

Servisní náklady pod kontrolou

Jasně vypočítatelné náklady bez překvapení – servisní smlouvy Mercedes-Benz umožňují dlouhodobé plánování s atraktivními měsíčními sazbami. Pro zachování hodnoty vašeho vozu se používají pouze originální díly Mercedes-Benz. Individuálně přizpůsobené servisní balíčky poskytují maximální mobilitu a pomáhají předcházet neočekávaným odstávkám.

Complete: Váš všestranný balíček pro jízdu bez starostí.

S balíčkem Mercedes-Benz Complete se můžete spolehnout na komplexní dodatečné zajištění Vašeho vozidla. Rozsáhlý servisní balíček zahrnuje veškeré dílenské práce včetně výměny dílů podléhajících opotřebení. Jeho rozsah je od koordinace termínů až po kontrolu faktury.

Vaše vozidlo tak bude vždy připraveno k použití a náklady zůstanou spolehlivě pod kontrolou. Navíc využijete všech výhod plně automatizované telediagnostiky v reálném čase díky službě Mercedes-Benz Uptime – to vše za obzvláště atraktivní měsíční sazby.

Extend: Rozšířená záruka na hnací ústrojí.

Omezte rizika nepředvídatelných nákladů na opravy: Služba Mercedes-Benz Extend poskytuje rozšířenou záruku na hnací ústrojí za příznivých podmínek a na vyžádání ji lze navíc doplnit o službu Mercedes-Benz Uptime.

ExtendPlus: Vždy v pohybu – garantováno.

Rozšířená záruka otevírá zcela novou dimenzi bezstarostného ježdění, protože služba Mercedes-Benz ExtendPlus chrání velké množství mechanických a elektronických součástí a také hnací ústrojí. Pro ještě obsáhlejší pokrytí můžete na požádání zarezervovat také službu Mercedes-Benz Uptime.

BestBasic: Důvěřujte kvalitě.

Služba Mercedes-Benz BestBasic vytváří ty nejlepší podmínky tak, aby byl váš nákladní vůz vždy připraven k použití. Všechny práce údržby jsou prováděny podle vysokých standardů kvality Mercedes-Benz.

Servisní smlouva zahrnuje pravidelnou údržbu vozidla a také všechny požadavky na údržbu podle servisního listu na podvozku Mercedes-Benz – včetně originálních dílů, olejů a maziv Mercedes-Benz. Na vyžádání lze službu Mercedes-Benz BestBasic doplnit o službu Mercedes-Benz Uptime.

Zavolejte nám, pomůžeme Vám s výběrem vhodné smlouvy.