Mercedes-Benz

Nehody a poruchy

Spolehlivá pomoc na cestách

Dojde-li u některého z vašich nákladních automobilů neočekávaně k poruše, může to rychle způsobit potíže a stres. Zvláště v těchto extrémních situacích se můžete spolehnout, že vám s potížemi kdykoliv pomůžeme: Služba Mercedes-Benz Service24h je nepřetržitě připravena po dobu 365 dní v roce vás znovu vrátit na silnici. A ti, kteří využívají službu Mercedes ServiceCard, mohou snadno bezhotovostně zaplatit po celé Evropě.

Horká linka Mercedes-Benz Service24h

+420 296 335 698

Porucha: Nenecháme vás na holičkách.

Horká linka služby Mercedes-Benz Service24h je k dispozici ve Vašem místním jazyce a nepřetržitě. V případě poškození je k dispozici kolem 900 servisních dílen po celé Evropě 24 hodin denně. Velmi dobře vybavení technici přijedou s pojízdnou servisní dílnou: Tímto se vyřeší 4 z 5 poruch přímo na místě. A ti, kteří využívají službu Mercedes ServiceCard, mohou snadno bezhotovostně zaplatit po celé Evropě.

Nehoda: Jsme zde pro vás.

Po nehodě bude vaše vozidlo v případě potřeby odtaženo do nejbližší dostupné servisní dílny Mercedes-Benz. S pojištěním Mercedes-Benz obdržíte náhradní vozidlo, s nímž zůstanete nadále mobilní. Díky celoevropským bezhotovostním platbám je to s kartou Mercedes ServiceCard ještě jednodušší.

Mercedes ServiceCard: Jednoduše a chytře zpět na silnici.

Pokud přece jen Vaše vozidlo zastaví porucha, je možné nechat provést všechny úkony v servisu rychle a nekomplikovaně. Jako držitel bezplatné karty Mercedes ServiceCard máte zvláštní výhody:

- Rychlejší pomoc v případě defektu okamžitým poskytnutím platební záruky.

- Bez dalšího poplatku za službu při využívání služby Mercedes-Benz Service24h.

- Platba na fakturu u autorizovaných servisních partnerů v celé Evropě.