Mercedes-Benz

Historie společnosti

1996

Společnost S. & W. Automobily s.r.o. byla založena v roce 1996 a v předchozím roce jsme podepsali smlouvu o autorizovaném prodeji a servisu vozidel Mercedes-Benz, Fuso a v té době ještě i koncernových vozech Jeep, Chrysler, Dodge.

V roce 1996 jsme pak otevřeli showroom a servis v Karlových Varech a později toho roku i zastoupení v Ústí nad Labem, které od roku 2000 sídlí v současných prostorách v Přístavní ulici.

2005

V roce 2005 se sídlo společnosti společně se showroomem prodeje a servisem vozidel přestěhovalo do nového moderního areálu v Jenišově u Karlových Varů v těsném sousedství rychlostní silnice R6.

Obě naše pobočky disponují moderním prostorným showroomem pro prodej nových osobních, dodávkových i nákladních vozů. Na pobočkách nabízíme k výkupu a prodeji prověřené použité vozy značky Mercedes-Benz i ostatních renomovaných značek.

V servisních halách, vybavených nejmodernější technikou, jsme schopni servisovat naráz až 8 osobních a 8 nákladních vozidel, v Jenišově dokonce 10 servisních stání pro užitková a nákladní a přípojná vozidla. Geometrie, opravy brzd nákladních a užitkových vozů, klempírna, mycí box, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, vše najdete pod jednou střechou.

2008

V Ústí nad Labem byla v roce 2008 otevřena nová servisní hala nákladních a užitkových vozidel, která splňuje náročné požadavky koncernu i našich zákazníků v oblasti servisování nákladních vozů Mercedes-Benz a Fuso.

Náš servis v Jenišově se stal autorizovaným servisním střediskem pro brzdové systémy WABCO, KNORR a HALDEX.