Mercedes-Benz

Úvodní slovo majitele společnosti Bernda Wöllensteina

Rád bych Vás přivítal na stránkách naší společnosti S. & W. Automobily s.r.o. a v krátkosti Vám naši firmu představil.

Společnost S. & W. Automobily s.r.o. byla založena v roce 1996 jako autorizovaný prodejce a opravce vozů Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge a Fuso.

V roce 1996 byl také otevřen showroom a servis v Karlových Varech a později toho roku i zastoupení v Ústí nad Labem.

Od roku 2005 přesídlilo vedení společnosti i showroom a servis do nového moderního areálu v Jenišově u Karlových Varů. Také showroom a servis v Ústí nad Labem se po svém skromném začátku přestěhoval do adekvátních prostor v Přístavní ulici. 

Obě naše pobočky disponují moderním prostorným showroomem pro prodej nových osobních, dodávkových i nákladních vozů. Rozšířili jsme své služby také o prodej prověřených použitých vozů značky Mercedes-Benz i ostatních renomovaných značek. 

V servisních halách, vybavených nejmodernější technikou, jsme schopni servisovat naráz až 8 osobních a až 10 nákladních vozidel (v KV). Geometrie, opravy brzd nákladních a užitkových vozů, ale i přípojných vozidel, klempírna, mycí box, prodej náhradních dílů a příslušenství, vše najdete pod jednou střechou.

Otevírací doba servisu nákladních vozů byla navíc prodloužena v obou pobočkách na všechny dny v týdnu od 7 do 20 hodin, abychom vyšli vstříc našim zákazníkům z oblasti dálkové dopravy či stavebnictví.  Pro prodej a servis osobních vozidel je provozní doba v pracovní dny od 8 do 18 hod. a v sobotu od 8 do 13 hodin. Samozřejmostí je 24-hodinová nonstop pohotovostní servisní linka pro všechny zákazníky Mercedes-Benz.

V obou našich pobočkách – v Jenišově u Karlových Varů i v Ústí nad Labem – jsou naši vyškolení a certifikovaní pracovníci připraveni nabídnout a poskytnout Vám i Vašemu vozu odborné a kvalitní služby. Naše společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2009.

Za celou naši společnost doufám, že s vozy Mercedes-Benz a s našimi službami budete vždy spokojeni.

Bernd Wöllenstein, majitel společnosti