Mercedes-Benz

Nová Třída A #justlikeyou

Užitečné odkazy

Skladové vozy

Vozy ihned k odběru.

Operativní leasing

...prostě jen jezdíte.

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoji Třídu A

EXTERIÉR 

Nová třída A přitahuje pohledy okolí jako magnet. Krása se ukrývá v detailech, o čemž svědčí i zúžená zadní světla nebo diamantová maska chladiče.

BEZPEČNOST A ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Nová třída A má oči všude. Vždy budete mít kontrolu nad situací. Mercedes-Benz Intelligent Drive Vám pomůže dorazit do cíle ve zdraví a bezpečí. Komunikace Car-to-X vás zase propojí s dalšími vozy Mercedes-Benz.

INTERIÉR

Díky obrovské míře personalizace můžeme s klidem říct, že je zcela váš. Ozdovné rudé prošívání nebo komfortní ortopedická sedadla? Žádný problém. Změnit můžeme i vzhled displeje nebo vnitřního osvětlení.

KONEKTIVITA

Co je tak speciálního na inovativní konetivitě nové Třídy A? Její jednoduchost. Je aktivní, i když o tom zrovna ani nevíte. Samostatně spojuje vše, co je pro Vás důležité. Mercedes me vám umožní pohodlné ovládání skrz smartphone, i když zrovna nesedíte za volantem.

MBUX

Nová Třída A sice řízení nevynalezla, ale zdokonalila ho. S Mercedes-Benz User Experience zahrnujícím i hlasové ovládání si můžete se svým vozem povídat jako s blízkými nebo kamarády. Nezapomenutelný pocit z jízdy podtrhuje i projekční head-up displej a dotykové rozhraní.