Mercedes-Benz

Nové GLB

Nejvšestrannější kompaktní SUV, které jsme kdy vytvořili.

Užitečné odkazy

Operativní leasing

...prostě jen jezdíte

Výrazné prvky vozidla

Sada jízdních asistentů
Ať už při udržování odstupu, rozjezdu nebo jízdě v pruzích: sada jízdních asistentů je tu pro Vás a nabízí kombinaci inteligentních asistenčních systémů. Abyste dorazili do cíle bezpečně.

MBUX
Nový multimediální systém MBUX Vám neustále poskytuje aktuální informace. Jeho ovládání je nejen velmi snadné, ale i všestranně přizpůsobivé. Následujte jednoduše svoji intuici.

Zůstaňte flexibilní a dopřejte si pohodlí
Za příplatek dostupná druhá řada sedadel s možností podélného nastavení nabízí prostor, který je optimálně sladěn s Vašimi potřebami. Se třetí řadou sedadel (využitelnou až do tělesné výšky 1,68 m), dostupnou v příplatkové výbavě, nabízí model GLB místo k sezení až pro sedm osob. Díky ventilaci sedadel a řadě dalších komfortních výbav si vychutnáte pohodlí v jakékoliv situaci.

HANDS-FREE ACCESS
Dopřejte si pohodlné a bezproblémové nakládání a vykládání s funkcí HANDS-FREE ACCESS: víko zavazadlového prostoru se otevře a zavře zcela bezdotykově. K tomu účelu rozpoznávají snímače umístěné pod zadním nárazníkem máchnutí Vaší nohy. To je obzvláště užitečné, když se vracíte z nákupu se spoustou tašek nebo nemáte volné ruce pro zavření víka zavazadlového prostoru.