Nová třída X

26.09.2017

Mercedes mezi pick-upy
Objednávat můžete již nyní. Cena od 804 500 Kč.
„Cool“ a přesto expresivní design třídy X Vám na první pohled jasně řekne: toto vozidlo spojuje světy. Na jedné straně je silný tahoun, robustní terénní vůz a dobrodruh. Třída X zároveň díky svým progresivním konstrukčním prvkům ztělesňuje nevzrušenou modernost metropole.
Design přední části.
Impozantní přední část je první věc, která upoutá Vaši pozornost. Kapota s powerdomy společně s předním nárazníkem a simulovanou chromovanou spodní ochranou tvoří symbiózu: Městský smysl pro styl se mísí s prvky robustního světa terénní jízdy. Nápadné provedení světlometů - s LED technologií na přání - rozšiřuje vzhled mřížky chladiče a dává třídě X maskulinní a sebevědomý výraz.
Budete-li sledovat dobře definovanou linii nad podběhy kol v provedení s koly z lehké slitiny s dvojitými paprsky (k dispozici ve velikosti až 19 palců), brzy se dostanete k základnímu rysu: ložnému prostoru prvního pick-upu, který se pyšní naší hvězdou. Ozdobný rám z leštěné nerezové oceli, nadstandardní obložení ložného prostoru a integrované LED osvětlení jsou ve své třídě unikátní.
Bez ohledu na perspektivu je charakteristický design Mercedes-Benz vidět v každém detailu. A tři odlišné řady, PURE, PROGRESSIVE a POWER, lze kombinovat se stylovým originálním příslušenstvím, s nímž přeměníte pick-up do svého vlastního na míru šitého vozu třídy X.
Pocit z třídy X.
Tento pick-up určuje nové standardy. A vy to cítíte. Nejen z hlediska provedení, výkonu nebo terénních vlastností - ale i co se týče technologií, díky nimž je zážitek z jízdy ještě příjemnější a třída X ještě kompletnější. 
Od samého začátku můžete snadno odemknout a nastartovat pomocí nadstandardního systému KEYLESS-GO; stačí mít u sebe elektronický klíč. Systém Hill Start Assist pomáhá řidiči při rozjezdu do prudkého kopce. 
A během jízdy nadstandardní automatická regulace klimatu THERMOTRONIC udržuje dokonalou teplotu ve dvou oddělených zónách. Díky komfortnímu pérování, sedadlům, která jsou individuálně a elektricky polohovatelná a mají bederní opěrku, a vyhřívání sedadel budou i dlouhé cesty pohodlným zážitkem. Moderní systémy rádia a navigace COMAND Online, Audio 20 USB a Audio 20 CD mezitím nabízí informace a zábavu prostřednictvím služeb konektivity Mercedes me connect.