Mercedes-Benz

Mercedes me Adaptér - získejte přístup k údajům o svém voze

14.06.2017

Objevte možnosti konektivity za 399 Kč.
Připojte se se svým mercedesem a vstupte do světa aplikace Mercedes me.
Aplikace Mercedes me ve spojení s nezbytným adaptérem společně tvoří inovativní systém, který Vám zpřístupňuje veškeré informace o Vašem vozu, i když v něm právě nesedíte.
Využijte atraktivní služby a nabídky pro komunitu Mercedes me. Určeno všem majitelům dosud nepřipojených mercedesů, vyrobených v roce 2002 a později, a to jak osobních, tak užitkových a dodávek.
Naši zaměstnanci Vám poskytnou veškeré další informace. S. & W. Automobily, Jenišov u Karlových Varů, Daimlerova 202, tel. 353 447 800, servis-kv@suw.cz,
nebo Ústí nad Labem, Přístavní 823/35, tel. 737 216 550, servis-ul@suw.cz
 Více o Mercedes me Adaptér a registrace na https://adapter.mercedes.me/cz/
Cenu adaptéru pro Váš Mercedes-Benz Vám sdělí naši pracovníci.
 
Přijďte si pro budoucnost:
Se službou Mercedes me Adaptér získáte veškeré výhody, které přináší řešení konektivity od Mercedes-Benz. Váš klíč k propojení se světem.
Na svém chytrém telefonu si například ještě před cestou můžete ověřit množství paliva. A když zaparkujete někde na rušném parkovišti či naopak v postranní uličce, máte dokonalý přehled o přesném místě i délce parkování. Celý průběh Vaší cesty je navíc precizně zdokumentován.
Aplikace Mercedes me, to je spousta atraktivních služeb a nabídek. Klíčem k nim je Adaptér Mercedes me - zásadní krok do digitální budoucnosti pro všechny, jejichž vůz byl vyroben v roce 2002 a později.
Informace z vašeho vozu přímo do chytrého telefonu.
Aplikace Mercedes me vám prostřednictvím adaptéru pošle kompletní informace o vašem mercedesu do chytrého telefonu. S těmito daty můžete pracovat bez ohledu na to, kde právě jste.