Mercedes-Benz

Originální díly Mercedes-Benz

Staráme se o budoucnost Vašeho Mercedesu.

S originálními díly Mercedes-Benz těžíte z více než stoletých zkušeností s výrobou vozidel a náhradních dílů. Díky jejich výjimečné kvalitě, schválené bezpečnosti a vynikající spolehlivosti jsou tyto díly lákavou nabídkou. A co víc, mimořádná odolnost a výjimečný poměr ceny/kvality našich originálních dílů jsou obzvláště hospodárné.

Nenapodobitelné a nezaměnitelné: přesně definované specifikace výrobce a komplexní kontroly a rozsáhlé testy zaručují, že každý originální díl Mercedes-Benz splňuje naše standardy nejvyšší kvality a je vždy po technické stránce dokonalý. Originální díly Mercedes-Benz lze rozpoznat podle jejich nezaměnitelného hologramového balení. Jako součást sofistikované logistické struktury Vám budou originální díly Mercedes-Benz dodány co nejrychleji prostřednictvím Vašeho prodejce – a dle přání včetně montáže.

Mercedes-Benz PartsPartner

Originální náhradní díly pro nákladní vozidla se slevou až 29 %

Nový akumulátor AGM PureLead

TruckParts 2019

Provozovat nákladní vůz je opravdu náročný byznys: časová tíseň, náklady, konkurence. Nová značka TruckParts Vám nabízí důležité díly pro Vaše vozidla Mercedes-Benz Actros, Axor a Atego1, efektivní řešení z hlediska nákladů, sladěné s Vašimi požadavky. Ověřená kvalita a bezpečnost od Mercedes-Benz.

Vítejte u TruckParts Mercedes-Benz.

Další informace najdete zde:

https://mytruckparts.com/cs_CZ/home.html