Mercedes-Benz

Aktualizace Navigace GARMIN Map Pilot /COMAND

Vaše nová aktualizace map GARMIN Map Pilot/COMAND

Váš navigační systém Mercedes-Benz Vám pomůže bez nervozity objevit i ty nejvzdálenější cíle. U zastaralého mapového systému se však v průběhu času hromadí velké a malé chyby v navádění. Nesprávná doporučení k odbočení, nesprávné informace o čerpacích, nebo nepřesné vedení Vás okrádají o čas a narušují zážitek z jízdy. Nemusí tomu tak být. S našimi mapovými aktualizacemi se budete obratem ruky opět těšit z perfektního navigačního výkonu. Ať na cestách, nebo doma. Navštivnte svého autorizovaného prodejce Mercedes-Benz a aktualizujte si svůj navigační systém nejlépe ještě dnes.

Dorazit bezpečně a uvolněně.

Dojeďte rychle a spolehlivě ke svým cílům.Aktuální a přesné informace o trase Vámpřitom pomohou vyhnout se zbytečnýmobjížďkám a soustředit se na to podstatné.

Nové objevit snadněji.

Obohaťte své cestování a nic nepropásněte!Nové zvláštní cíle (POI) Vás pohodlně povedouk důležitým pamětihodnostem, vyhlášenýmrestauracím nebo k nejbližším bankomatům.

Servis osobních vozidel Karlovy Vary

Mobil: +420 737 216 510

Telefon: +420 353 447 810

E-mail: servis-kv@suw.cz

Servis osobních vozidel Ústí nad Labem 

Mobil: : +420 737 216 570

Telefon: +420 475 669 113

E-mail: servis-ul@suw.cz

* Maska mapy: Albánie, Andorra, Belgie, Bosna-Hercegovina, Bulharsko, Dánsko, Německo, Estonsko, Finsko, Francie,Gibraltar, Řecko, Velká Británie, Irsko, Itálie, Kosovo, Chorvatsko, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Makedonie(F.Y.R.O.M), Monako, Černá hora, Nizozemsko, Norsko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, San Marino, Švédsko,Švýcarsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Česká republika, Maďarsko a Vatikánský stát.