Mercedes-Benz

Fleetové výhody a finanční služby

Zajistěte si atraktivní podmínky, speciální nabídky výbav a individuální nabídky financování, leasingu a služeb

Pakety výbavy

Bohatou výbavu mají všechna naše vozidla pro podnikatele již ve standardu. Pro firemní autoparky nabízíme řadu paketů s nejnovějšími inovacemi.

Zvýhodněné pakety pro firemní autoparky Vám umožní ještě více vylepšit výbavu vozidel, zlepšit komfort, bezpečnost či možnosti komunikace – to vše za velmi atraktivní, zvýhodněnou cenu.

Finanční služby

Nízké vázání kapitálu při financování vozidel od společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. Vám jako firemnímu zákazníkovi nebo živnostníkovi poskytuje více finančního prostoru pro jiné obchodní investice. Díky neměnným měsíčním splátkám máte neustále přehled o všech nákladech a máte je také pevně pod kontrolou a navíc můžete mít prospěch z daňových výhod. Kromě toho můžete svůj vůz Mercedes používat nejen komfortně, bezpečně a spolehlivě, ale můžete také jezdit, jak se Vám zlíbí – zcela bez omezení kilometrického proběhu. Pro individuální nabídku finančních produktů kontaktujte svého Fleet Managera.

Poprodejní služby

Servisní smlouva

Užitečným produktem pro Vaši firmu může být servisní smlouva, která je variabilní a obsahuje například: rozšířenou záruku, pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem, díly podléhající běžnému opotřebení, pneumatiky a další. To Vám umožní lépe kontrolovat náklady Vášeho firemního parku, vyhnout se neočekávaným výdajům a pomocí fixních měsíčních splátek plánovat provozní náklady.

Integrovaný Servisní Paket - ISP

Našim klientům nabízíme možnost získání integrovaného servisního paketu ISP (provádění pravidelné údržby v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidla, včetně práce a poskytnutí k tomu potřebných náhradních dílů.) a to za velmi atraktivní cenu navíc k velkoodběratelským slevám.