Mercedes-Benz

Servisní smlouvy

Napřed v pohodlí a jistotě

Servisní smlouva Vám dopřeje klid za volantem, protože víte, že se nemusíte obávat neočekávaných oprav a nákladů. Nabízíme velmi atraktivní podmínky přesně podle Vašich požadavků. Určíte si délku platnosti smlouvy a podmínky, které má obsahovat. To Vám umožní definovat si Vaši vlastní servisní smlouvu. Díky tomu bude Váš vůz vždy dostávat správnou komplexní údržbu a péči.

Servisní smlouva od společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. Vám poskytuje osobní i finanční záruky: zaplatíte férovou částku v závislosti na modelu vozu, délky trvání smlouvy a projezdu kilometrů.*

Servisní smlouva se nevyplácí jen příznivou cenou, ale rovněž pokud jde o zachování hodnoty Vašeho vozidla. Ať už jej budete řídit mnoho let, nebo jej budete chtít po pár sezónách prodat – vždy se můžete spolehnout na tradiční kvalitu Mercedes-Benz: všechny práce zahrnuté do Vaší varianty servisní smlouvy provádí výlučně odborníci v naší síti autorizovaných servisních partnerů, přičemž používají pouze kvalitní originální náhradní díly Mercedes-Benz.

Nabízíme různé varianty servisních smluv, což Vám umožní přizpůsobovat v nich zahrnuté služby podle Vašich individuálních požadavků.

Integrovaný servisní paket: Údržba na 6 let nebo 125 000 km již v základní výbavě.

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. ve spolupráci s participujícími opravci Mercedes-Benz v České republice poskytuje v ceně vozidla zdarma Integrovaný Servisní Paket (ISP), neboli provádění pravidelné údržby vozidla v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidel Mercedes-Benz, včetně poskytnutí k tomu potřebných náhradních dílů a provozních látek.
Po dobu 6 let nebo 125 000 km, ve smyslu, co nastane dříve. Pravidelná údržba bude prováděna v servisech autorizovaných pro opravy osobních vozidel Mercedes-Benz v České republice. Neplatí pro velkoodběratele.

Integrovaný Servisní Paket obsahuje:
 • provádění pravidelné údržby v rozsahu prací předepsaných výrobcem
 • výměnu olejového filtru
 • výměnu kombinovaného, popř. prachového filtru
 • výměnu palivového filtru
 • výměnu zapalovacích svíček
 • výměnu olejové náplně
 • výměnu brzdové a chladicí kapaliny

Servisní smlouva Service Compact: Údržba s jasnou budoucností.

Balíček Service Compact zahrnuje provádění pravidelné údržby vozidla v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidel Mercedes-Benz, včetně poskytnutí k tomu potřebných náhradních dílů a provozních látek po dobu Vámi zvoleného období nebo kilometrického nájezdu bez omezení.
Můžete vyřešit údržbu například na 8 let dopředu anebo do najetí 300 000 km. A můžete si být jisti, že díky našim špičkově vyškoleným pracovníkům a používání vždy těch nejmodernějších postupů budete vždy výborně informováni o stavu Vašeho vozidla. 

Service Compact obsahuje:
 • provádění pravidelné údržby v rozsahu prací předepsaných výrobcem
 • výměnu olejového filtru
 • výměnu kombinovaného, popř. prachového filtru
 • výměnu palivového filtru
 • výměnu zapalovacích svíček
 • výměnu olejové náplně
 • výměnu brzdové a chladicí kapaliny

Servisní smlouva Service Advance: Vaše nadstandardní plus.

S balíčkem Service Advance získáte následující výhody:

Delší období ochrany před nečekanými náklady na případné opravy.
Náklady na materiál a práci v rámci záručních oprav hrazeny ze strany Mercedes-Benz.
Výrazně efektivní nástroj pro udržení hodnoty vozidla pro případný budoucí prodej.
Prodloužená záruka je vázaná na vozidlo, přechází tedy i na případného budoucího majitele.
Service Advance pro nová i starší vozidla:

 • Pro nová vozidla a vozidla, která jsou ještě kryta standardní zárukou výrobce* a nemají ještě najeto 200 000 km, lze dokoupit dalších 12 nebo 24 měsíců prodloužené záruky.
 • Pokud je však Váš vůz již ve věku od 2 do 5 let (není krytý standardní zárukou výrobce1) a nemá ještě najeto 200 000 km, máte možnost získat obnovenou záruku na dalších 12 měsíců.

Servisní smlouva Service Excellent: Komplexní péče bez starostí.

Kladete si otázku, jak zajistit Vašemu novému vozidlu kompletní servis s vyloučením veškerých provozních rizik? Řešením je náš produkt Service Excellent, se kterým znáte své budoucí náklady zcela přesně. Za pevně stanovený měsíční poplatek máte jistotu, že ve smluvním období nebudete muset za následující úkony vynaložit ani korunu navíc:

opravy a výměny provozem opotřebitelných dílů vozidla (např. brzdové destičky a kotouče, tlumiče, výfuk, spojka atd.)
opravy závad způsobených vadou materiálu či výrobní vadou po uplynutí záruky poskytované výrobcem vozidla
provádění pravidelné údržby v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidla

Service Excellent Vám zaručí:
 • transparentní náklady na provoz vozidla a jejich předem známou výši
 • vyloučení rizika za nepředpokládané opravy
 • optimální údržba a opravy Vašeho vozidla za použití výhradně náhradních dílů Mercedes-Benz
 • zachování mobility v rámci služby Mercedes-Benz Mobilo
 • Kalkulace Service Excellent je zcela přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům. Kalkulace nabízíme na smluvní období v rozsahu 1 až 6 let a/nebo do ujetí 200 000 km. Více informací Vám ochotně sdělí Váš prodejce Mercedes-Benz.

Vsaďte na správnou kartu

Bude-li Váš vůz potřebovat servis, předložte svou kartu a jakýkoliv autorizovaný opravce osobních vozidel Mercedes-Benz v České republice Vám velmi ochotně nabídne své odborné služby. Karta je Vám automaticky a zdarma poskytována po podpisu Vaší servisní smlouvy. Platí pouze pro vůz uvedený na kartě (dle VIN) – což zajišťuje, že nemůže být zneužita, pokud ji ztratíte.

Více informací o servisních smlouvách a jejich uzavření Vám poskytnou naši zaměstnancí na pobočkách S. & W. Automobily v Jenišově u Karlových Varů nebo v Ústí nad Labem.