Mercedes-Benz

Skladník / Prodejce náhradních dílů a příslušenství

Pro náš rozšiřující se týmy autorizovaných servisů vozidel Mercedes-Benz v Ústí nad Labem hledáme profesionály na pozice Prodejce/skladník.
Požadujeme
  • odborné technické vzdělání v oboru - znalost náhradník dílů
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost práce na PC
  • pečlivost, odpovědnost
  • fyzickou zdatnost pro manipulaci s díly
Nabízíme:
  • zázemí prosperující společnosti
  • nadstandardní platové podmínky
  • systém zaměstnaneckých výhod (stravenky, týden dovolené navíc, slevy na firemní produkty a služby, firemní akce...)
Náplní práce bude:

Aktivní komunikace se zákazníky, příjem a výdej objednávek na náhradní díly, příslušenství pro vozidla Mercedes-Benz. Skladová evidence. Příjem zboží na sklad, vyskladňování, objednávání autodílů - znalost autodílů a příslušenství výhodou. Odborná komunikace s technickými pracovníky servisu a vydávání náhradních dílů.

Své životopisy zasílejte:

emailem - kariera@suw.cz
nebo
poštou - S. & W. Automobily s.r.o., Přístavní 823/35, 40007 Ústí nad Labem

Do odpovědi prosím potvrďte svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v rámci výběrového řízení:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti S. & W. Automobily s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost S. & W. Automobily s.r.o., IČ: 648 33 780, se sídlem Jenišov, Daimlerova 202, PSČ 362 11, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Nástup možný ihned. Práce na hlavní pracovní poměr.

Na spolupráci se těší celý tým S. & W. Automobily, již přes 20 let autorizovaný prodejce a opravce vozidel Mercedes-Benz.